Znizka PL1

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika Treu1, 20 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. marek.p

    marek.p Forumowy żółtodziób

    Ja tego nie napisałem,ale dobry znak,że się domyśliłeś.Z jedną małą różnicą w słowie niby.Już dawno dałem sobie spokój,a po rozmowie z kilkoma graczami stwierdziłem,że nie ma z kim i o czym rozmawiać.
    Pozdro:)
     
  2. Komancz_Passo®[USS]

    Komancz_Passo®[USS] Okazjonalny autor

    Hagen wydaje mi się iż potrzebujesz ZNIŻKI wynika to z twojego zachowania an forum jak i na czacie globalnym. Mówisz że DG ma 5 level każdy ma mieć prawo mieć jaki się chce level , mówisz że masz 5 kont? żadnego nie widziałem w walce co najwyzej na seabotach które oddawały z automatu więc nie mów na innych bo sam nie jesteś lepszy wielki walczak sie odezwał gdyby to powiedział 3... ten to lubi topić ale ty? nie bądz śmieszny

    Pozdrawiam Wesołych Świąt i udanego sylwestra wszystkim życzę
     
  3. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Panowie bez wrzucania tu sobie od bociarzy i wypominania wspomagaczy.
    Macie dowody proszę pisać do supportu.

    Za następne tego typu publiczne pomówienia lecą bany.
     
  4. Komancz_Passo®[USS]

    Komancz_Passo®[USS] Okazjonalny autor

    SMOD Napisze do supportu a oni mi z automatu odpiszą i nawet nie sprawdzą :)
     
  5. MOCARZ_RONNI_USS®

    MOCARZ_RONNI_USS® Aktywny autor

    Zniżka jest potrzebna co do tego nie ma żadnych wątpliwości - gdyż wiadomo vendetta na luziku mogła by teraz przebić all dla siebie, zrobić swoją zniżkę i w ogóle inne strony miałby by lipe ale alianse się zmieniają i kiedyś może być na odwrót. Należy się jednak zastanowić co do funkcjonowania owej zniżki. Nagminnie łamane są zasady co do nie pływania w tagu, i to budzi u graczy największe zniesmaczenie. A rozwiązanie jest proste - ogłoscić wszem i wobec że przyjmowanie do zniżki odbywa się tylko 2 razy w tygodniu o ściśle określonej porze( tak jak wiadomo ze mhh jest zawsze w niedziele o 18 czy 20) np środa o 21.00 i niedziela o 21.00 a o 21.30 zarówno w środe jak i w niedziele bractwo jest czyszczone i po temacie nie ma sporów ze ten plywa a ten nie. Każdy ma 30 min na zakupy. Ktos nie moze byc niech da passy koledze. Funkcjonowanie tez jest bardzo proste bo powiedzmy 2 zaufane osoby maja dostep do znizki, o 21.00 przyjmuja kazdego jak leci, co zajmuje z 2 min , a o 21.30 wywalaja:) kto nie zdazy ten traba next okazja za 3-4 dni:D
     
  6. $_DG_$™87

    $_DG_$™87 Zaawansowany


    Po pierwsze to nie życzę sobie oskarżeń dotyczących mojego konta w grze. Bo nie masz zielonego pojęcia ile czasu spędziłem czasu podczas rozwijania konta.

    Po drugie hebana mi brak, bo stwierdziłem że nie będę wydawał ani złotówki na zbędne zabaweczki, dopóki nie naprawią błędów w grze.

    Po trzecie masz 5 kont, możesz mieć 50 ale i tak każdym oddajesz punkty, każdy wie jakie :D

    A po za tym to nie sądziłem że w taki sposób będziesz reprezentował swoją osobę na forum. Brak Ci szacunku, ale ja Cię nie będę uczył dobrych manier.
    Zniżka działa na zasadach nie wszystkim odpowiadających. Ale cóż, każde drzewo ma sęki... :))
     
  7. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Ostatni raz upominam proszę zakończyć te pisemne walki, mapa morza jest od tego. Wątki mają dotyczyć tego tematu nie własnych uprzedzeń do siebie i oskarżania się wzajemnego, pozdrawiam.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 grudnia 2013
  8. sylwek665

    sylwek665 Czeladnik forum

    Kilka dni nie zagladalem juz ci odp chcesz przebijaj twoja wola:) tylko nie rozglaszaj ze nie korzystasz ze znizki gdyz widziano cie pod tagiem znizki by kupic kulki juz masz korzysc tak? tak jak inne alaisne wiec kazdy kto kupuje w znizce kulki zarabia :) tak wiec dlaczego piszesz ze nie masz korzysci:) i uparles sie vendetta vendetta kazdy inny alians z niej korzysta ale zawsze znajdzie sie ktos kto chce nagiac zasady bo dlaczego by nie ? kto
    mi zabroni nieprawdaz?:)skumaj wkoncu ze Znizka istnieje by kupowac taniej kulki a nie mniej ich zuzywac na mapach przez nia posiadanych wiec nie szukaj juz dziury w calym tylko zajmij sie gra
     
    Ostatnie edytowanie: 25 grudnia 2013
  9. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Temat wyczerpany - wszystko wyjaśnione i jasne. Brak dalszej aktywności w temacie - zamykam i pozdrawiam.:)
     
  10. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Otworzę temat ale proszę pamiętać, że patrzę co się tu dzieje.
     
  11. PiwoToMojePaliwo

    PiwoToMojePaliwo Czeladnik forum

    Przeczytałem cały temat od pierwszego posta do ostatniego. Wszyscy piszą swoje zdanie wiec napisze i swoje.
    Po 1 Treu1 masz plusa że zauważyłeś iż ta zniżka jest potrzebna bo jest nie da się tego ukryć. Dla graczy na tak zwanym "dorobku". ale i nie tylko bo jak już tu parę osób pisało celem zniżki jest to aby TANIEJ KUPOWAĆ choć i BP działa nad tym abyśmy w czasie eventów nie mieli taniej np. po przez umieszczanie kulek na czarnym rynku.
    Ale nie tymi jednymi kulami nasze stateczki strzelają. Ja sam byłem już w kilku bractwach bo gram 5 lat ponad i byłem świadkiem jak ta gra się zmieniała i korzystałem ze zniżki będąc w każdym z bractw obojętnie po której stronie ono się znajdowało od momentu powstania zniżki, bo zawsze te parę perełek zostawało w kieszeni.

    Po 2 Jedni mają żal do drugich o posiadanie map słonecznej i behemota ludzie to tylko gra, topić się możecie wszędzie a zarabiać można by było wspólnie na przekór BP które cieszy się z tego że gracz który nie zarobi na mapach lub w inny sposób pereł to zrobi przelew i zasili ich kasę. Może i nie darzymy się wielką sympatią na tej grze widząc wrogi tag na morzu ale taka gra są alianse są napy. Nasza gra to piracka ale jakby nie patrzeć grają w nią ludzie.. wszyscy tacy sami. Więc najlepiej było by gdyby mapy Szturmowa i Słoneczko była mapą dla wszystkich nie zależnie od aliansu czy tagu bractwa. Mam 20 lvl pirata także słoneczko może się mnie i nie tyczy ale na behemocie spędzałem swego czasu odrobinę i nie żal by mi było paru pereł dla wydaje się lepszej zabawy bo można by było bardziej BP skubnąć bo szybciej by to wszystko szło.

    Po 3 Sam nie jestem zadowolony z tego jak widzę osoby które pływają w zniżce nawet gdy to mój znajomy i staram się interweniować w tym dlatego jestem za tym aby bacznie przyglądać się temu kto ile czasu w niej spędza. Widzicie kogoś napiszcie to na tsie bądź czacie i taka osoba w ciągu paru chwil powinna być wywalona i przypuśćmy przez tydzień 2 tygodnie lub miesiąc mieć zakaz wchodzenia do zniżki bo chyba innych kar nie dało by się stosować ...

    Po 4 Pomysł reorganizacji otwarcia zniżki np. : tylko w środę i w niedzielę czy jakoś tak może i dobry ale dlaczego tylko przez pół godziny w czasie wieczornym ?? ja osobiście więcej gram rano niż wieczorem a passów nie będę dawał nikomu jeżeli nie mam takiej konieczności. Jak na moją osobę można by było zrobić pare tur 10-10.30 , 14-14.30 , 18-18.30 , 22-22.30 tak aby każdy mógł z niej korzystać.
    A problemy z dostępnością pasów do rady rozwiązane w sposób taki że ma je tylko Naczelnik każdego z Bractw i żaden inny SA lub ktokolwiek w bractwie.

    Pewnie co nie którzy będą mieli ochotę wytknąć mi iż piszę to będąc członkiem Vendetty ale nie piszę tego przez pryzmat przynależności do tego konkretnego aliansu tylko jako zwykły gracz, który chce zarobić perły a co za tym idzie rozwijać swoje konto, który chce się topić jak na tą grę przystało i świetnie bawić jak należało by robić grając w to.

    Wszystko na temat jak coś mi przyjdzie jeszcze do głowy to napiszę.
    A tak odrywając się od tych ogromnych problemów Pirackiej gry to

    Szczęśliwego Nowego Roku Wszystkim i Udanych Imprez Sylwestrowych :)

     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 31 grudnia 2013
  12. *PITER2979*

    *PITER2979* Ekspert forum

    Po 2 Jedni mają żal do drugich o posiadanie map słonecznej i behemota ludzie to tylko gra, topić się możecie wszędzie a zarabiać można by było wspólnie na przekór BP które cieszy się z tego że gracz który nie zarobi na mapach lub w inny sposób pereł to zrobi przelew i zasili ich kasę. Może i nie darzymy się wielką sympatią na tej grze widząc wrogi tag na morzu ale taka gra są alianse są napy. Nasza gra to piracka ale jakby nie patrzeć grają w nią ludzie.. wszyscy tacy sami. Więc najlepiej było by gdyby mapy Szturmowa i Słoneczko była mapą dla wszystkich nie zależnie od aliansu czy tagu bractwa. Mam 20 lvl pirata także słoneczko może się mnie i nie tyczy ale na behemocie spędzałem swego czasu odrobinę i nie żal by mi było paru pereł dla wydaje się lepszej zabawy bo można by było bardziej BP skubnąć bo szybciej by to wszystko szło.

    dobrze napisane ja juz kiedys pisalem o tym na starym forum ale wiadomo jak jest ci co placa za gre to najbardziej sie sprzeciwiwja temu aby na tych mapach sie nie topic tylko wspulnie zarabiac
     
  13. Treu1

    Treu1 Zaawansowany

    a na jakiej podstawie go zamykales ?

    nie na 2h lub 3h maiala byc ta znizka tylko na 24h
    zapomnijmy o temacie bo i tak znizka padnie a to za sprawa Komancza
    dalsze info po ,,nowym roku"
     
  14. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Gdybyś czytał temat zauważyłbyś, że nie ja zamykałem ten temat :)
    A powód zamknięcia również był tu napisany :)
     
  15. ZĩØвΣя™[ZŁY]

    ZĩØвΣя™[ZŁY] Okazjonalny autor

    Witam. Jak widzę temat był od dawna nie poruszany. Jak wygląda obecnie sytuacja zniżki na PL1. Dzisiaj zostałem do niej przyjęty i wyrzucony po 12 sekundach. O ile pamiętam znizka miała być dostepna dla wszystkich?
     
  16. -POLAK-(###)

    -POLAK-(###) Czeladnik forum

    to juz koniec robienia z siebie ........... panie treu ??

    ______________
    Ban by MOD_Mróz.
    Znów urlop.


    2. 7
    Trollowanie, chamstwo, groźby
    Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni). Trollowanie nie jest dozwolone na forum i każde tego zjawiska.
    Trollowanie - zaliczamy do tego również celowe ciągnięcie tematu, mimo próśb ze strony Moderatorów, o jego zakończenie. Specyficzny ton wypowiedzi, mający na celu ośmieszenie Ekipy Forum czy innych użytkowników, wytykanie błędów, rozpoczęcie sprzeczki/włączenie się do już rozpoczętej, oraz wszelkie tego typu przejawy, które zostaną odebrane przez Moderatorów jako trolling mogą zostać ukarane poprzez nałożenie punktów karnych.

    Wszelkie przejawy chamstwa będą zwalczane.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 28 stycznia 2014
  17. Garret

    Garret Forumowy żółtodziób

    Pisząc posty takiego typu, wg mnie to Ty robisz z siebie .........

    ________
    MOD_Mróz.
    Słownictwo.

    Tym razem tylko ostrzegam.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 28 stycznia 2014
  18. Treu1

    Treu1 Zaawansowany

    Co ty kolego masz do mnie ?
    jak bys nie wiedzial to Cie poinformuje ze znizke jako pierwsi przebili XXL , czy Ty mnie widziales kiedy pod tagiem XXL ?
    Staralem sie uratowac to co wlasnie sie stalo , jako SA dochodzily mnie takie wlasnie
    info o przebijaniu ale widocznie poczytales temat po lepkach.
    XXL jest dla mnie strona przeciwna tak jak Vendetta wiec skoncz jesli nie wiesz i nie obrazaj mnie tu .
     
  19. kemoT

    kemoT Książę forum

    Jestem jak najbardziej za tym, aby zniżka była dla każdego, na takich samych zasadach. Chciałbym również, aby w momencie kiedy dokonuję zakupu, czyli stoję na mapie morza bez kontroli nie topić takich graczy, bo to trochę nieuczciwe. Poza tym, popieram pomysł, aby wrócić NAPu na mapach słonecznych i behemota. Chcecie sie topić? jest od tego mapa morza, ale dajcie też innym zarobić perły w miarę łatwy sposób. Jeżeli BP nie ułatwia nam rozwijania kont, to przynajmniej my bądźmy solidarni i pomagajmy sobie nawzajem. O wiele lepsza jest zabawa gdy ma się na przeciwko siebie gracza na równym poziome, a nie że koksy z 600k HP i Voodoo w 4 salwach zmiatają graczy na niższych mapkach.
     
  20. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Temat był gorący ale ucichł - zamykam i pozdrawiam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.