Dyskusja: Aktualizacja techniczna – AMS, pierwsza faza

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 17 lutego 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Ahoj piraci!


    Nadszedł czas na wprowadzenie pierwszej fazy systemu AMS! Żeby w pełni zrozumieć, co to konkretnie oznacza dla Seafight, zapraszamy do odwiedzin strony FAQ. Zapoznajcie się gruntownie z jej zawartością - wszelkie komentarze, opinie i przemyślenia na temat zmian, którymi chcielibyście się podzielić w grupie dyskusyjnej, są mile widziane.


    Kliknijcie w ten link, ażeby dostać się do się do strony FAQ.


    Wasza ekipa Seafight
     
  2. MAJTEK™

    MAJTEK™ Książę forum

    Wreszcie to weszło , zaraz zobaczymy co to jest.. :D
     
  3. Jokeros

    Jokeros Zaawansowany

    usuneli by bład z krakenem z behemotem i juz dali by by zadne kule nic nie wazyły to było by najlepsze a nie cuduja
     
    MAJTEK™ lubi to.
  4. Dobra dzisiaj dajcie aktualizacje a od jutra event. Bo do końca tygodnia mam L4 :)
     
  5. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Wejdzie o 14 - 15 :)
     
  6. MAJTEK™

    MAJTEK™ Książę forum

    No dokładnie się z tobą zgadzam :D

    Też właśnie tak oglądałem i widzę że się nic nie zmieniło :p O 15 to wprowadzą , lecz nie ma co ukrywać - Nie ma co świętować bo oni tylko naprawiają to co popsuli..
     
    Jokeros lubi to.
  7. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Mam nadzieje tylko, że nie zobaczymy wyścigu ślimaków na morzu.

    Bardziej interesuje mnie druga część informacji, mówiąca o większym "menu" na mapie morza. Zmiana kaszteli brzmi fajnie.
     
  8. *marcin1*

    *marcin1* Stały bywalec

    a mnie ciekawi co zepsuja przy aktualizacji i jak wyjdzie sie na tych kontraktach bo hp z kotła i tak wpada wiec coś nie do końca im wyszło i jak zbierałem bony przez prawie 4 lata to punktów się nazbierało sporo nawet a teraz jak to skroją to już widze jak boty na pergu bedą graczy wyprzedzać :p
     
    vladko13...S*Z lubi to.
  9. MacTavish

    MacTavish Młodszy ekspert

    No super teraz będziemy wydawać jakieś 1000p żeby naprawić żagle po każdym denku :) na to czekałem
     
  10. MAJTEK™

    MAJTEK™ Książę forum

    Yyymm , nwm po co ? Jak już to wystarczy kupić nowe żagle za złoto i będzie ten sam efekt..
     
  11. MacTavish

    MacTavish Młodszy ekspert

    Nieee żagle perłowe mają lepsze właściwości - na becie już to jest :)
     
  12. MAJTEK™

    MAJTEK™ Książę forum

    Nie chce mi się wierzyć żeby tak zrobili.. Tym bardziej że na statek Ci wchodzą 3 żagle , więc przy tej ilości to chyba będzie bez różnicy. Chyba że całkowicie pozmieniają właściwości żagli , ale to będzie bez sensu.
     
  13. Jin_Kazama

    Jin_Kazama Mieszkaniec forum

    na screenach widac 6 zagli:D
     
  14. MacTavish

    MacTavish Młodszy ekspert

    Jeszcze lepiej :)
     
  15. ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™

    ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™ Wyjątkowy talent

    gdzie ty widzisz 6 żagli ?
     
  16. Fabol®

    Fabol® Młodszy ekspert

    Czy ktoś z Moderatorów mógłby przełożyć tekst z tego obrazka na polski?

    [​IMG]
     
  17. GiηGer™

    GiηGer™ Młodszy ekspert

    przeciez naprawa zagli juz jest aktywna ;d 150 perel za zagiel ;d a po nowemu bedzie to tylko w innym miejscu, czyli w skladnicy ;d
    tak wgl to jest masakra przy 66% PZ juz tracimy zagle ...
     
  18. no no to przed nami ciężka godzina :)
    Zobaczymy jak ten system będzie wglądał w praniu :D
     
  19. GiηGer™

    GiηGer™ Młodszy ekspert

    powinni jeszcze zrobic zeby majtek na kazdym poziomie dezaktywowal sie sam, bo czasem bardzo jest to uporczywe
     
  20. ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™

    ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™ Wyjątkowy talent

    Buffs i to co w tym niebieskim okienku to : dar, kamień prędkość, dyniowa moc
    Skill Free to prędkość w talentach
    Castle to prędkość w kasztelach
    Crew to loter 1 lub 2 lvl zależy którego masz
    Sails żagle
    Base to prędkość początkowa statku

    Więc teraz powinieneś zrozumieć system^
     
    *Konwalia27* i SMOD_Mróz lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.