Dyskusja: Aktualizacja techniczna – AMS, pierwsza faza

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 17 lutego 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kemoT

    kemoT Książę forum

    A mnie zawsze zastanawiało ( moze dlatego ze nie znam sie na komputerach) jak to jest że wprowadzaja aktualizasje np z punktami talentów a psuje się np. salwa, pergamin, czy tez dają nowy dodatek, niby niewielki, a psuje się kilka innych rzeczy, które nie mają z nim żadnego powiązania.
    Poza tym wyjaśni mi ktoś jak działają teraz żagle? Bo jezeli ktoś zbije mnie do 60% potem sie repne to zagle dzialaja od nowa tak samo czy musze nowe założyć bo opcja napraw działa mi dopiero po całkowitej topce.

    PS. Niech jeszcze kryształy.
     
  2. MAJTEK™

    MAJTEK™ Książę forum


    Jak to się psuje ? Normalnie :D Jeżeli się nie znasz to wyobraź sobie że ty masz wprowadzić taką aktualizację prędkości do gry , i teraz sobie pomyśl po jakim czasie byś to osiągnął i ile rzeczy byś popsuł :D U nich jest tak samo ^^ W tej całej pracowni pewnie jest co chwile pytanie..
    Co to jest za kabelek ? ;
    Yyy czemu to się świeci ? ;
    Uupsss , chyba trzeba użyć młotka :D

    Niee , żagle trzeba wymieniać tylko po topce , czyli utracie całkowitego życia.
     
    ZharkHaunebuIII lubi to.
  3. 义†ŘØğДĿ†义

    义†ŘØğДĿ†义 Stały bywalec

    Hehe, dokładnie tak to działa. Ci "programiści" już nie ogarniają tego nie wspominając o ich szefie. Tam pewnie każdy dostaje jakieś zadanie ale ze sobą nie współpracują i stąd jak jedno wprowadzają to 3 inne psują. Te ostatnie eventy ściągnęły pewnie trochę graczy do gry ale aktualizacją póki co masakrycznie zniechęcają do grania. Zobaczymy co będzie - ja tam póki co daje sobie trochę przerwy bo szkoda nerwów. Zbyt dużo zagadek do rozkminienia.
     
  4. $_DG_$™87

    $_DG_$™87 Zaawansowany

    Przestudiujcie dokładnie wątek w FAQ o prędkości statku i porównajcie z kasztelami i talentami to będziecie wiedzieli gdzie tkwi błąd, a raczej błędy... :p
     
  5. Jin_Kazama

    Jin_Kazama Mieszkaniec forum

    tu masz napiasne ile wezlow daje zagiel klasy 5 czyli 23 a w faq masz napiasane jakies pkt
     
  6. *PERE-UBU*

    *PERE-UBU* Aktywny autor

    Zmiany polegają głównie na tym by gracz zaczął w końcu przywiązywać wiekszą wagę do PV a nie jak dotychczas wiekszość pływało tylko na full PŻ, aby to osiągnąć graczowi potrzebne są perełki albo zł. Teraz PŻ spadną poniżej 2/3 to zaczynasz się ślimaczyc więc trzeba doładowywac się ciągle amuletami za perełki albo kupić za zł szamana. Chcesz skutecznie walczyć to musisz mieć super kule woodoo które mozesz kupic oczywiście za zł. No i niezapominajmy o majtku poz 5 który teraz jest bardziej przydatny, którego mozemy kupic za zł.
     
  7. Jurajska

    Jurajska Okazjonalny autor

    Zamkneli server beta , no tak , z tego co widac jak im pomogl w tym PlaczDay to lepiej go zamknac i sie nie osmieszac :D
     
  8. ™°๖ۣۜOŵ¢žãR°™±™

    ™°๖ۣۜOŵ¢žãR°™±™ Forumowy żółtodziób

    SCM pomocne paluszki wiesz mogli by to zmenic na takie cos ze trzba wrzucac tylko zagle 4 klasy ale nie miało by róznicy prędkości od wyrepnego statku czy 10 k hp czy 300k hp a prędkość taka sama bo niema ucieczki a ci gracze którzy np zaczynają gre wogule nie ogarną tego i beda sie człapać jak żółw. Kiedy wchodzi drugi etap:D???
     
  9. BlackSabbath[PCA]

    BlackSabbath[PCA] Naśladowca mistrzów

    dokładnie o tym pisałem 2 strony temu,dadzą jeszcze po 3 sloty zeby gracz który che mieć ta prędkość mógł wykorzystać to
     
  10. URWE.CI.USZY

    URWE.CI.USZY Okazjonalny autor

    zacznijcie pisac do suportu o przywrucenie starej predkosci trzeba sie postawic co oni sobie mysla to gracze zadza a nie oni .albo przywracaja predkosc albo nie gramy proste piszcie tikety i nie piszcie tu do mnie co to da ? jak nie wyslemy to sie nie dowiemy .!!!masowe tikety do suportu o przywrucenie predkosci i usuniecie zwiazanych ze zmianami bledow pod grozba zakonczenia gry proste !!

    strajk strajk strajk nie grajmy postawmy sie zrobmy taki bunt jakiego bigpoin jeszcze nie widzial pokazmy na co jest stac graczy seafight nie dajmy sie rolowac

    _____________
    MOD_Mróz.
    Post pod postem.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 18 lutego 2014
    PaniJanina lubi to.
  11. GiηGer™

    GiηGer™ Młodszy ekspert

    a mam pytanie, czy po zatopieniu statek w dalszym ciagu "leci" niewiadomo skad ?
     
  12. URWE.CI.USZY

    URWE.CI.USZY Okazjonalny autor

    mod zajrzyj dyskusja kielich bokora prosze
     
  13. ȤÐŖ[GK]

    ȤÐŖ[GK] Czeladnik forum

    A rekompensata za traktaty naprawcze i punkty szybkości ! hmm
     
  14. BlackSabbath[PCA]

    BlackSabbath[PCA] Naśladowca mistrzów

    nie leci,jest jak nalezy
     
  15. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Jak ustalą jakie mają być, to będą.
     
  16. 1 kontrakt 100 pereł
    1 pkt. szybkości 1 mojo
    Z tych nagród bym był zadowolony :)
     
    MAJTEK™ lubi to.
  17. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    Jak na razie nikt nie dał znać o takiej sytuacji. Sam wyrwałem już troszkę denek i za każdym razem statek był tam gdzie być powinien, nie płynął już z jedynek ;). Miejmy nadzieję, że jeden z najbardziej irytujących problemów opuścił nas na zawsze!

    Byłaby to świetna sprawa! Myślę, że rozwiązał by się problem braku pereł na większości statków. Jednak nie ma co ukrywać ... marzenia piękna sprawa i nic nie kosztują, ale może kiedyś doczekamy się jakiejś sympatycznej rekompensaty.
     
  18. Wiem, tak o sobie napisałem o tym :D
    Dobra to napisz kiedy event sie zacznie.
     
  19. *PERE-UBU*

    *PERE-UBU* Aktywny autor

    podwajacz PE na pergaminach nie działa :mad:
     
  20. Za chwilę odbędzie się synchronizacja serwerów.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.