Dyskusja: Aktualizacja techniczna – AMS, pierwsza faza

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 17 lutego 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Achilles®»»»»»»

    Achilles®»»»»»» Książę forum

    A jeszcze chciałem dodać co będzie z kontraktami naprawczymi bo przez pare miesięcy to uzbierałem ich 1773 KONTRAKTY
     
  2. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    https://board-pl.seafight.com/threads/faq-aktualizacja-techniczna-ams-pierwsza-faza.12796/

    Ta informacja jest zamieszczona w FAQ (link) wyżej. Znów pozostaje nam czekać. Nie ma co ukrywać gracze Seafight muszą mieć żelazną cierpliwość ;P ...
     
  3. ..Diego..[™±™]

    ..Diego..[™±™] Aktywny autor

    MOD napisz do szanownego BP zeby zwiekszyli pkt predkosci w strefie rufowej i mieczu kilowym bo za 300 tys perel zwiekszyc swoja predkosc o 12 pkt lub 9 pkt to jest troche nieoplacalne niech to chociaz pomnoza razy 5 to juz bedzie cos a nie takie ochlapy
    i niech wymysla jeszcze jakiegos lotera zeby sam naprawial zagle i wrzucal je na statek bo po kazdej topie wchodzic do skladnicy to troche zaczyna denerwowac
     
    Ostatnie edytowanie: 19 lutego 2014
  4. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    Nie mam wpływu na to jakie decyzje podejmują programiści. Jednak przy żaglach elitarnych ta prędkość nie jest taka zła, według mnie odpowiada prędkości która była przed zmianami. Trzeba czekać, aż problemy z prędkością zostaną ostatecznie rozwiązane i wszystkie zagadki co do prędkości zostaną rozwikłane.
     
  5. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    Miecz kilowy nie zwiększa prędkości z jaką żeglujesz,tylko pozwala pływac z tą samą prędkością przy obciązeniu kulami. Prędkość daje tylko stewa rufowa w kasztelach,i przyjaciel wiatru w talentach,i z tym juz nic sie nie wykombinuje. Ja nic tam nie ruszałem od aktualizacji,tylko reperuje sie na full,reperuje zagle((elitarne,klasy5-wszystkie 3),wrzucam na statek i pływam tak jak należy.
     
  6. ..Diego..[™±™]

    ..Diego..[™±™] Aktywny autor

    jezeli nie zmienia wartosci w strefie rufowej ktora wiekszosc graczy posiada to predkosc nie bedzie taka sama jak przed zmianami
    a pomysl mozesz im podsunac korona z glowy nie spadnie. no chyba ze sie nie chce to juz inna sprawa

    teraz zwieksza predkosc. kule nic nie waza wiec mozesz miec ile ich chcesz

    ____________
    MOD_Mróz.

    Post pod postem.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 19 lutego 2014
  7. MAJTEK™

    MAJTEK™ Książę forum

    No chyba było jasne napisane że będzie rekompensata , wystarczy trochę przeczytać FAQ.. Dadzą coś w zamian za kontrakty i punkty prędkości :D
     
  8. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    Zgodnie z informacjami zawartymi w FAQ miecz kilowy zwiększa prędkość statku o te "70 pkt". W tej chwili żadna kula nic nie warzy. W kasztelu opis miecza kilowego wygląda tak: "Zwiększa prędkość Twojego statku. Działa tylko, jeśli statek jest w stanie normalnym lub zniszczonym". Teraz opis został zmieniony przed aktualizacją wyglądało to następująco: "Miecz kilowy – zwiększa podstawową prędkość statku" Osobiście nie testowałem miecza bo nie mam go w kasztelach, ale według tego co mówią gracze to faktycznie działa. Sam czekam na jakąś oficjalna informację bo nie wiadomo czy rozbudować ten kasztel czy nie.
     
  9. URWE.CI.USZY

    URWE.CI.USZY Okazjonalny autor

    zwykle naciaganie graczy na perly miales ful predkosc ful statek wiec ci ja zmiejszyli zebys sobie dokupil najlepiej w dziale platnosci z bigpointu okradaja mnie nazywajmy rzeczy po imieniu to co zrobili to zlodziejstwo w bialy dzien

    MOD_Leniuch.
    Brak kultury. Na przyszłość proszę o powstrzymanie się od takiego słownictwa !
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 19 lutego 2014
  10. GiηGer™

    GiηGer™ Młodszy ekspert

    a dlaczego Tentacle ma teraz nazwe Tentakel ?
     
  11. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    bo to z niemieckiego jakby,dlaczego tak się pojawiło,nie wiadomo.
     
  12. wWp

    wWp Okazjonalny autor

    Po kilku dniach ogólnie można powiedzieć, że AMS w wykonaniu BP to dno i kilo mułu. Założenia dobre, a wyszło jak zwykle. Znaczy się niemiecka solidność i dokładność jest gorsza od naszej rodzimej.

    Pływanie na mapach bonusowych to pierwszej klasy środek nasenny (i to bez recepty!). Upalone boty pływają szybciej od reszty.
    Strzelający do botów statek gracza (stewa rufowa 6/6, żagle 3xperłowe, PŻ max) płynie o połowę wolniej. Ledwo można uciec przed botami.

    Walka słabszego gracza z silniejszym jest rozstrzygnięta już na początku. Słabszy nie ma szansy na ucieczkę lub podpłynięcie pod cadoki. Reperka po topce na morzu to śmiech na sali. Zanim osiągnie się 66% podstawy, to przeciwnik już jest i topi po raz drugi, i kolejny ... i kolejny.

    Jedynym rozsądnym rozwiązaniem (w obu przypadkach) jest wylogować się z gry na jakiś czas ~30 min. Pójść na spacer, wyprowadzić psa, uciąć sobie drzemkę itp.

    Jeśli takie były założenia BP przy wprowadzeniu AMS to włażę pod stół i odszczekuję (upsss - odkróliczam) to co napisałem na początku. Jestem jednak przekonany, a graniczy to z pewnością, że prędzej piekło zamarznie nim BP poprosi bym pod ten stół jednak wszedł
     
  13. Jin_Kazama

    Jin_Kazama Mieszkaniec forum

    chciales to masz 30 min:D restart:d
     
  14. GiηGer™

    GiηGer™ Młodszy ekspert

    OFICJALNE INFO:
    za 30 min bedzie do kupienia na czarnym rynku silnik odrzutowy, i bedzie mozliwosc latania.

    hahaha Ale HH w tym momencie mnie rozwalilo :D
     
    Ostatnie edytowanie: 19 lutego 2014
  15. Sylwunio

    Sylwunio Aktywny autor

    i jak ? błedy naprawili ? :D
     
  16. GiηGer™

    GiηGer™ Młodszy ekspert

    poprawili plywanie i jednoczesne strzelanie ;d
     
  17. ...pirat14...

    ...pirat14... Forumowy żółtodziób

    a gdzie mozna sprawdzic ile ma sie kontraktow naprawczych i pkt predkosci?
     
  18. GiηGer™

    GiηGer™ Młodszy ekspert

    Stocznia-> Extra.
    a pkt. predkosci sie nie da.. i bp tez pewnie nie wie ile kto ma, tak ze mysle ze dostaniemy wszyscy taka sama rekompensate.
     
  19. CZASZKOLAMACZ

    CZASZKOLAMACZ Czeladnik forum

    I jeszcze maja czelnosc napisac ,aby dzielic sie z nimi spostrzezeniami ,oni licza na to ze ktos to pochwali ? jesli tak to albo chca ludzi zniechecic i gre zlikwidowac albo sa naprawde malymi misiami z naprawde malym rozumkiem ,parodia
     
  20. kapitanred70[M00]

    kapitanred70[M00] Okazjonalny autor

    co ty za bzdury piszesz przecież teraz kule nic nieważą
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 20 lutego 2014
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.