Dyskusja: Design Statku Niemieckiego - już dostępny!

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 27 marca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Ahoj Piraci!

    Nowy, budzący trwogę statek został dostrzeżony na wzburzonych morzach - Störtebeker! Ty też możesz się wyposażyć swój statek w ten design - jest on już dostępny do kupienia w dziale płatności gry.

    [​IMG]

    Ten projekt,wybrany przez niemieckich graczy, ma następujące statystyki:

    Elita poziom 0-22: obrażenia +13%, bonus HP: 65000, bonus PV: 32500.
    Elita poziom 23-24: obrażenia +14%, bonus HP: 71.000, bonus PV: 35000.
    Elita poziom 25-26: obrażenia: 15%, bonus HP: 77.000, bonus PV: 37500.
    Elita poziom 27: obrażenia: +16%, bonus HP: 83.000, bonus PV: 40.000.

    Design Störtebekerposiada również wzmocnienie "Blokadę Prędkości" która daje dodatkowe 80 punktów prędkości w stanie uszkodzenia i płonięcia statku - kliknij tutaj, aby zobaczyć, jaki to wzmocnienie może mieć wpływ na szybkość twojego okrętu ze zmianą AMS. Design posiada również 10% bonusu szkód harpunami, bez względu na poziom jest elity.

    Zachowajcie czujność w ciągu najbliższych miesięcy, gdyż coraz więcej designów narodowych ukaże się w przyszłości!

    Zapraszamy do dyskusji .

    Wasza ekipa Seafight
     
  2. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    Wolałbym w polskim malowaniu.
     
  3. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Właśnie podstawowe pytanie: czy będzie okręt flagowy z dumnym białym orłem w koronie?

    A ci co wrzucili w tym miesiącu dużo losów do Bokora za realną kasę, żeby mieć cień szansy na wygranie skóry, muszą być prze szczęśliwi.
     
    Roman52 lubi to.
  4. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    popieram
     
  5. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Nie wyprzedajmy wydarzeń... :)
     
  6. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    A może tak nowy wygląd w polskim malowaniu za perły.
     
  7. *PITER2979*

    *PITER2979* Ekspert forum

    hahaha malo im kasy w buty niech se wkoncu wsadza wszelkie dodatki za realna kase wystarczy ze zarabiaja na premce i innych pakietach a bledow jak nie naprawiali tak nie naprawiaja a jako rekompensate daja tak jak ostatnio kody na marne 6skrzyn bokora gdzie i tak wygrywaja ci co kase laduja albo na marne 20k kul super voodo
     
  8. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    no w sumie za problemy to by chyba ludzie zadowolili kodem na wygląd ale to raczej nie realne
     
  9. -_WiKiNg™_*PL*

    -_WiKiNg™_*PL* Forumowy żółtodziób

    czy bedzie dostepna wersji polskiej statek bo nie wiem czy go kupywac?
     
  10. Kup, do kolekcji sie przyda.
     
  11. -KAJ-

    -KAJ- Forumowy żółtodziób

    Uważaj bo baniki dają za takie wypowiedzi krytyki.
     
  12. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Nikt nikogo nie będzie banował za konstruktywną krytykę zgodną z regułami forum.
     
  13. Kisiel89

    Kisiel89 Forumowy żółtodziób

    Według mnie to działanie jest bez sensu. A co z ludźmi którzy wrzucili po 389zł do bokora? 1% roznicy ogromnej nie robi a 273 PLN- WIELKĄ! Proponuję zarzadowi BP częsciej uzywac "makówki" bo ten design (szczególnie, ze jeszcze nie w barwach polskich) jest okropnym pomysłem. Zapewne posypia sie zdania: Bylo tyle nie wrzucac... Ale ja Wam powiem, ze jesli jest cos nowego co chcialby ktos zdobyc to poswieci na to i 389zł. A cos takiego to jak wbicie noża w plecy tym którzy pomagaja BP.

    Mam nadzieje, ze moja wypowiedz nie zostanie usunieta gdyz jest to moje zdanie.
     
  14. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Nie zdziwi mnie irytacja osób które dużo zainwestowały w Bokora. Niestety doświadczenie uczy żeby do końca zwlekać z kupowanie losów.
     
  15. Kisiel89

    Kisiel89 Forumowy żółtodziób

    Chyba tak trzeba postępować... Na poczatku błędy, teraz uprzykrzenie zycia losujacym duze stawki w bokorze. No nie ładnie BP, nie ładnie.
     
  16. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Co do pojawiania się skórek narodowych, kolejność działań jest taka. Najpierw pojawia się na forum danego kraju ankieta z kilkoma propozycjami statku. Gracze głosują na projekt, który ma być zrealizowany, później pojawia się on jako statek w grze.

    Obecnie takie ankiety są we Francji i w Rosji.

    Tu francuskie projekty.

    Jeśli coś będzie w planach dowiemy się tego z forum :)

    Aktualnie cisza w eterze.

    Edycja:

    Wersje rosyjskie:

    [​IMG]
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 27 marca 2014
  17. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    Genialne dla kolekcjonerów skórek ... tak jak mówił Kiwi z bokorem to chyba będzie się trzeba wstrzymywać do przedostatniego dnia :/.
     
  18. *PITER2979*

    *PITER2979* Ekspert forum

    po 1 kto kaze inwestowac po tyle kasy
    po 2 placicie za bledy ktorych zamiast ubywac to przybywa naprawia 1blad a powstaje w to miejsce kilka innych
    a po 3 da sie grac nie ladujac kasy na skorki poklady armaty i inne wyposazenie ktore powinny byc dostepne za walute gry wystarczy zdjac z oczu klapki z napisem rankingi i mozna sie swietnie bawic grajac w sea zeby nie te bledy
     
    Alferr lubi to.
  19. BlackSabbath[PCA]

    BlackSabbath[PCA] Naśladowca mistrzów

    a nie pisałem tuz po 12.30 w południe ? ;p
     
  20. Rasta-Faustyria⁄®€ƒ

    Rasta-Faustyria⁄®€ƒ Czeladnik forum

    czy ławka dla wioslarzy i 80p z designu sumuja sie?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.