Event " Żywioły zimy "

Temat na forum 'Akcje specjalne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 29 listopada 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
 1. BA_PP187

  BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

  Ahoj Piraci !

  Screenshot_72.jpg

  Czy świat zwariował?!
  Gdy wulkan Vashtak wybucha podczas przesilenia zimowego, Wikingowie chcą wiedzieć, kto jest za to odpowiedzialny, a magowie żywiołów Fenghuang są wysoko na liście! Trzeba będzie połączonych wysiłków wszystkich naszych bohaterów, aby dowiedzieć się, co dzieje się nad powierzchnią i powstrzymać nowego potwora, który teraz wędruje po morzach!, Będąc na dole… Barnacle Ballard udostępnia ci nowy statek podwodny, dzięki któremu dowiesz się, co dzieje się pod falami, podczas gdy Atlantyda drży, gdy światy zaczynają się zderzać. Czy Sparks, a nawet Arbiter mogą pomóc powstrzymać chaos i przewidzieć, co może nadejść? Kapitanie, jak zawsze nasz Event Zimowy jest wypełniony pełną gamą ekscytujących treści sezonowych, na które głosowaliście na forach. Poza tym wiele nowych, ekscytujących funkcji. Dołącz do nas nad powierzchnią i zanurz się w głębiny Atlantydy, aby doświadczyć tego wszystkiego i odkryć wszystkie ukryte sekrety.

  Zapraszamy do rozmów i FAQ !

  Wasza Ekipa Seafight!​
   
 2. BA_PP187

  BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

  Ahoj Piraci !

  Screenshot_90.jpg

  Taniec Śmierci
  Czy słyszałeś opowieści o Ahkiyyini, nieumarłym duchu Północnych Pustkowi? Mówi się, że zbliża się teraz i zabiera ze sobą swoje fatalne Tańce Śmierci, aby zwabić nieostrożnych do wodnego grobu! Jeśli czujesz się odważny, Kapitanie. Możesz rzucić wyzwanie temu potworowi, aby zdobyć dostępne nagrody, ale uważaj na jego taniec, ponieważ może on oznaczać twoją zagładę. Ruszaj do bitwy na naszej zupełnie nowej Mapie Grupowej i poczuj prawdziwy strach zimy!


  Zapraszamy do rozmów i FAQ !

  Wasza Ekipa Seafight!​