FAQ pod lupą - prośby, sugestie, błędy.

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_Modlishka, 18 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ڜFØĈŽКΛھ

    ڜFØĈŽКΛھ Książę forum

    Hmm... coś ostatnio pozmieniali, więc proponuję za aktualizować >ten temacik< i >ten<
    Zmienioną seafightopedię ułożyć faktycznie wg alfabetu tak jak było zapoczątkowane, bo co niektóre rzeczy to niestety nie są :(. I jeśli jest taka możliwość przy danym odnośniku (a chyba jest :rolleyes:), który przenosi do wszystkich przedmiotów czy też do czasowych wzmocnień, dajmy np krew inya. Klikając w seafightopedii na wspomniany item wrzuca nas do przedmiotów- ok, ale mogłoby wrzucić na dany post w którym przedmiot jest opisany, mniej przewijania będzie ;). Dodatkowo proponuję dopisać do spisu odnośnik z czasowymi wzmocnieniami.

    A i jeszcze czcionkę też można zrobić jednakową, gdyż co niektóre są zbyt większe lub ciut mniejsze. Niech będzie ładnie i równiutko ;):p
     
    Ostatnie edytowanie: 7 czerwca 2019
  2. michal58lUP

    michal58lUP Czeladnik forum

    witam
    mam problem nie wiem gdzie moge zrealizowac kodpromocyjny dawnie bylo na stronie glownej na kajucie chyba a teraz nie ma tego i nie wiem gdzie moge to znalesc pomozcie prosze
     
  3. MOD_Lynx

    MOD_Lynx Guest

    https://board-pl.seafight.com/threads/kupony.699/
     
  4. Aga-Khan

    Aga-Khan Aktywny autor

  5. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Dzięki za uwagę, poprawione :)
     
    *GTL_Eviana* lubi to.
  6. Aga-Khan

    Aga-Khan Aktywny autor

  7. Erdien

    Erdien Naśladowca mistrzów

  8. MOD_BRUTUS

    MOD_BRUTUS Guest

  9. Erdien

    Erdien Naśladowca mistrzów

    oczywiście
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 9 lipca 2019
    BA_PP187 lubi to.
  10. MOD_BRUTUS

    MOD_BRUTUS Guest

    Poprawiono :D
     
    *GTL_Eviana* lubi to.
  11. Erdien

    Erdien Naśladowca mistrzów

  12. Erdien

    Erdien Naśladowca mistrzów

    Jeśli ten wątek dotyczy również błędów w grze...
    to na stronie z której możemy pobrać paczki klienta Seafight na Linuxa - pojawia się plik *.exe (windowsowy plik wykonywalny (nie będę grał w to przecież na WINE'ie)), gdy tak naprawdę otrzymujemy archiwum *.tar.gz
    strona tak na prawdę nie różni się prawie niczym od strony na której pobieramy instalator na Windowsa jeśli chodzi o front-end'u.
    Jedyną różnicą jest brak minimalnej wersji systemu.
    [​IMG]
    chciałbym się przy okazji dopytać o dostępność starszych wersji klienta na Linuxa, ze względu na dużą niestabilność.
    (gdy ostatnio aktualizowałem inny program (ts3 do 3.3.0) to aby rozwiązać problem byłem zmuszony znaleźć starszą wersję z powodu braku stabilności tej najnowszej)
     
    Ostatnie edytowanie: 5 sierpnia 2019
  13. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Witaj, ten problem powinieneś zgłosić tutaj <klik>, gdyż nie jest to zależne od nas. A starszych wersji klienta na Linuxa, pewnie nie ma, a jeśli są to i tak wymagana jest aktualizacja.
     
  14. Erdien

    Erdien Naśladowca mistrzów

    czy post tutaj powinienem usunąć ?
     
  15. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Nie, nie musisz usuwać :)
     
  16. Erdien

    Erdien Naśladowca mistrzów

    JOHNSGIFT powinien pojawić się w aktualnych kodach, a później archiwum
     
    MOD_Widmo lubi to.
  17. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Dziękuję za uwagę, już zrobione :)
     
  18. MOD_BRUTUS

    MOD_BRUTUS Guest

  19. Erdien

    Erdien Naśladowca mistrzów

    takowa zmiana na forum była już przeprowadzana, a następnie cofnięta - ostatecznie nie wiem, która wersja jest prawdziwa
     
  20. Erdien

    Erdien Naśladowca mistrzów