FAQ pod lupą - prośby, sugestie, błędy.

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_Modlishka, 18 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_PP187

BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

2. michbo15

michbo15 Hrabia forum

z tnącymi ostrzami daje 2 :) bez 1 :) powinno być podane na forum bez zadnych podwajaczy reputacji

3. BA_PP187

Wtedy osoby, które otrzymują 2 by pisały ze błąd w FAQ :p Dlatego podajemy wartości maksymalne jakie można osiągnąć ;p Nie da się wszystkich zadowolić ;p

4. ڜFØĈŽКΛھ

ڜFØĈŽКΛھ Książę forum

To dlaczego inne npc maja napisane w FAQ 1 pkt reputacji, jak z ostrzami dają 2 pkt, hmmm...? Błąd Twój czy innych moderatorów?

5. BA_PP187

Ani jedno ani drugie :) Celowe działanie mające na celu pobudzenie aktywności graczy na forum :p

6. ڜFØĈŽКΛھ

ڜFØĈŽКΛھ Książę forum

Każdy "święty" ma wykręty :D, z naciskiem na słowo cudzysłowie :p

7. largendo

largendo Zaawansowany

misja spłukać i powtórzyć to misja na 36 lvlu - można dopisać, że jest powtarzalna - trwa pięć dni jako dostarcz cesarskie rozkazy

8. wrednygoryl

wrednygoryl Stały bywalec

a propo misji dlaczego jak wezme misje na korony i ubije pare botow wyloguję sie to przy nastepnym zalogowaniu misji nie mam aktywnej i musze od nowa bic ?

9. CM_Ozzy

CM_Ozzy Guest

Zapewne jest to jedna z misji powtarzalnych ;) ,resetuja sie o 12.00 każdego dnia ,trzeba bić aż otrzymasz nagrodę ,nie trzeba płynąc do zleceniodawcy

10. wrednygoryl

wrednygoryl Stały bywalec

to ja wiem bralem ja o 13 i sie wylogowalem po ponownym zalogowaniu nie bylo jej w zakładce z misjami

11. Erdien

Erdien Zaawansowany

12. igI*POLAND*

igI*POLAND* Stały bywalec

13. BA_PP187

14. **hollyllodz**

**hollyllodz** Okazjonalny autor

Kolejny event i kolejne złe nazwy klejnotów w faq eventowym. Nie ma czegoś takiego jak "Oślepiający". Jest oszałamiający. Można by to w końcu poprawić:)

15. BA_PP187

Dzięki, jak tylko wstanę z wyrka to poprawie :D

Poleć tę stronę