FAQ pod lupą - prośby, sugestie, błędy.

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_Modlishka, 18 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Errew

    Errew Hrabia forum

    moze czas rozdzielic serwery skoro te superserwery nie dzialaja ?
     
  2. _rodrigez35_

    _rodrigez35_ Młodszy ekspert

    a moze trzeba sprawdzic tych kturzy uzywaja programow moze tu jest pies zakopany?
     
  3. ✬KÜИĠ.₣Ü.PДИĐД✬

    ✬KÜИĠ.₣Ü.PДИĐД✬ Mieszkaniec forum

    na pewno nie chodzi o "boty" Zaczeli wprowadzać udogodnienia i popłyneli z nurtem. Już widzę po placu targowym, że straciłem wyspę tylko i wyłącznie przez ich niekompetęcję i brak solidnych programistów. Straciłem ją przez nich po raz drugi, już nawet nie chcę liczyć ile pereł straciłem. Jestem ich klijętem, więc jako ich klijęt mam wymagania i swoje prawa także tym razem nie zamydlą mi oczu jakimś kodem. Dziś jeszcze skontaktuję się z prawnikiem którego mam w rodzinie, zobaczymy czego mogę od nich spodziewać się. Miejmy nadzieję, że nie bd musiał domagać się ów rekompensaty w sądzie. Kopie regulaminu itp porobione.

    Dopatrzyłem się punktu podparcia. Każdy gracz ma takie same prawa. Tu pojawia sie pierwsz problem, Gdy pewna część graczy pływała po mapie ja nie mogłem zalogować mapy.
    Ps. Widzę,że nawet nikt nie interesuje się treściami pisanymi.

    //Post pod postem. Smod *Angua*
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 18 grudnia 2015
  4. SMOD_*Angua*

    SMOD_*Angua* Guest

    Interesujemy się, ale nikt z nas nie naprawi serwera kluczem i młotkiem :) Być może po tak poważnych problemach z serwerami i utraceniu dnia eventu firma przewidzi jakieś rekompensaty, ale tego nigdy nie wiadomo.

    Proszę jednak ewentualne dalsze opinie w sprawie niedziałających serwerów kierować np. tu: https://board-pl.seafight.com/threads/logowanie.56773/page-3#post-382210 . Ten wątek służy ZGŁASZANIU BŁĘDÓW W FAQ.
     
  5. ✬KÜИĠ.₣Ü.PДИĐД✬

    ✬KÜИĠ.₣Ü.PДИĐД✬ Mieszkaniec forum

    dziękuję za zainteresowanie i odpowiedź.
     
    SMOD_*Angua* lubi to.
  6. admiraljachas

    admiraljachas Młodszy ekspert

    W NPC botach zauważyłem że o admirale kiribati są podane błędne informacje.
    Nagroda: około 6.200 - 5.700 Pereł, 6500 PD
    Ilość kryształów jakie można otrzymać: ( tu w ogóle brak informacji )

    A o to co dostałem za ubicie całego:
    2015-12-21 21:58:45Otrzymano 4 punktów admiralskich.
    2015-12-21 21:58:45Otrzymałeś perły (ilość: 6846).6'846 Perły
    2015-12-21 21:58:45Otrzymałeś 6759 PD (punkty doświadczenia).
    2015-12-21 21:58:45Otrzymałeś kryształy (10 szt.).
    2015-12-21 21:58:45Zatopiłeś statek pirata Admiral Kiribati.
     
    SMOD_*Angua* lubi to.
  7. SMOD_*Angua*

    SMOD_*Angua* Guest

    Zysk w perłach faktycznie jest nieco większy, niż te otrzymane przy testowaniu nagród. Jeśli chodzi o kryształy - przy sprawdzaniu nowych nagród po prostu ani razu się nie trafiły, ale teraz będą już dopisane. Nagroda w PD to trochę mniej oczywista kwestia; jeśli masz ustawione talenty doświadczenie wrogów/impet myśliwego, albo kamyk do PD to ilość otrzymanych PD będzie różnić się od takiej podstawowej. Nie wiedząc, jakie masz ustawienia, tej liczby zmieniać nie będę.
    Zapis "około" nie jest przypadkowy; podane tam wartości są orientacyjne i wpisane na podstawie otrzymanych nagród z jakiejś liczby zbitych przez ekipę botów, liczbie na tyle nielicznej, że nie można mieć pewności, że żadne inne nie wyjdą poza zakres :) Niemniej, poprawione :)
     
  8. SMOD_*Angua*

    SMOD_*Angua* Guest

    Nie rozumiem trochę tej uwagi :)
    W FAQ jest opisana dobudówka w ten sposób:

    Plany szutnika – Powiększa ilość dostępnych miejsc do rozbudowania (Exp), figury dziobowe (Fig) oraz żagle o:
    +3 Exp na poziomie 1. - 10.000 pereł (7 500 pereł)
    +3 Exp na poziomie 2. - 20.000 pereł (15 000 pereł)
    +3 Exp na poziomie 3. - 40.000 pereł (30 000 pereł)
    +3 Exp na poziomie 4. - 60.000 pereł (45 000 pereł)
    +1 Fig na poziomie 5. - 90.000 pereł (67 500 pereł)
    +1 żagiel na poziomie 6 - 150.000 Pereł 112 500 pereł)
    Jak dla mnie wszystko w nagłówku ładnie wyjaśnione :)

    heart-level-6.png
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 12 lutego 2016
  9. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

  10. SMOD_*Angua*

    SMOD_*Angua* Guest

    Cezary.1992 lubi to.
  11. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    faq npc boty przy krakenie jest odnosnik do designu tentaculona przekierowywuje na strone glowna big pointu do poprawy
     
    SMOD_CHRISTOFORO lubi to.
  12. Poprawione ;)
     
  13. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

  14. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

  15. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    https://board-pl.seafight.com/threads/faq-zemsta-kalipso.57087/#post-385945

    Co można znaleźć w skrzyniach ze skarbami akcji specjalnej?
    Skrzynie ze Skrabrami akcji specjalnej zawierają rozmaite przedmioty, takie jak amunicja łamaczy serc, przedmiot akcji "Stracona Miłość" lub kryształy. Ponadto otwarcie eventowej skrzyni ze skarbami gwarantuje Ci przeklętą lub promieniującą duszę.<

    Skrabrami?? :D
     
    BA_Modlishka lubi to.
  16. BA_Modlishka

    BA_Modlishka Guest

    Literówka poprawiona. Dzięki :)
     
  17. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    i jeszcze to można by było poprawić na końcu

    Co stanie się ze zdobytymi przeze mnie duszami i kluczami po zakończeniu akcji specjalnej?Przeklęte i promieniujące dusze pod koniec akcji zostaną zamienione na przedmioty ze świata gry. Dalsze szczegóły zostaną ujawnione na krótko przed końcem akcji. Klucze akcji specjalnej zostaną w stosunku 1:1 wymienione na normalne klucze do skrzyń ze skarbami.

    na

    Co stanie się ze zdobytymi przeze mnie duszami i kluczami po zakończeniu akcji specjalnej?

    Przeklęte i promieniujące dusze pod koniec akcji zostaną zamienione na przedmioty ze świata gry. Dalsze szczegóły zostaną ujawnione na krótko przed końcem akcji. Klucze akcji specjalnej zostaną w stosunku 1:1 wymienione na normalne klucze do skrzyń ze skarbami.

    będzie bardziej czytelne
     
    BA_Modlishka lubi to.
  18. BA_Modlishka

    BA_Modlishka Guest

    Poprawione.
    Jeszcze raz dzięki.:)
     
    michbo15 lubi to.
  19. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    dzieki innemu tematowi na forum zaobserwowalem pewna niezgodnosc dotyczaca faq kotla porcenty podane w faq i samym kotle do wyciagniecia rzeczy sie roznia poradnik byl robiony dawno temu a kociol byl zmieniany i wynikly male zmiany trzeba poprawic
     
    SMOD_*Angua* lubi to.
  20. MOD_Tesla

    MOD_Tesla Guest

    FAQ-u dotyczące procentów otrzymania nagród z kotła z aruby zostało poprawione ;)