Gala Złotego Statku 2013 !!! Gold Ship 2013 !!! PL2

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™, 16 stycznia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Kto twoim zdaniem zasłużył na nagrodę Złotego Statku 2013 ?

Ankieta zamknięta 23 stycznia 2014.
  1. MίSίΣK

    8 głos(ów)
    2,8%
  2. ¨Řŭmbŭřακ¨

    4 głos(ów)
    1,4%
  3. ™Noname™[ВЧК]

    26 głos(ów)
    9,3%
  4. вιgѕнσω™

    6 głos(ów)
    2,1%
  5. ~Kapsky~

    32 głos(ów)
    11,4%
  6. ☆☆LậHøndậ☆☆

    89 głos(ów)
    31,7%
  7. »c-y-k«

    41 głos(ów)
    14,6%
  8. -Slabepiwo-

    2 głos(ów)
    0,7%
  9. 士PนຖiŞhēr

    67 głos(ów)
    23,8%
  10. gregorio0706

    6 głos(ów)
    2,1%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Mini_Chuck_Norris.

    Mini_Chuck_Norris. Naśladowca mistrzów

    Juniorze, Ty wytypowales swoich kandydatow, ja wyrazilem własną opinie. Nie wstawiłeś kandydatów, którzy kupili konto, tylko jednych z najstarszych graczy, wiec można oceniac ich całokształt właśnie według tych kryteriów. Sprzeczał się nie będę, bo nie nie planowałem i nie planuję rozniecać tu kłótni.

    Scooby - Co mam napisać na SłabePiwo, Gregorio, czy Cyka, skoro nie biorą udziału w tych nędznych przepychankach na czacie? Właśnie starałem się być obiektywny, między innymi tym, że pomimo iż nie przepadam za Punisherem, czy Kapsky'm, uważam, że całkiem dobrze stoją w rankingu PB. Inną sprawą jest fakt, że jak pojawiają się na czacie, to kończy się to zawsze kłótniami, prowokacjami, często banami.
    O Tadziu też źle napisałem?
     
    Ostatnie edytowanie: 18 stycznia 2014
  2. Pumcia

    Pumcia Młodszy ekspert

    pws gregorio0706 - najwiecej siedzi na niewidkach a jak sie leje w 5 vs 5 to pierwszy ucieka

    SOU »c-y-k« najwieksza boniarka
    ZŁY ™Noname™[ВЧК]- najwiekszy botoklep na słoneczku pl2
     
  3. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    Oczywiste, ze
    ☆☆LậHøndậ☆☆

    powinien dostac ten pucharek:p
     
  4. .Bastek.

    .Bastek. Czeladnik forum

    Pumcia - Napisałaś że noname największy botoklep na słoneczku pl2. Po 1 boty są od tego żeby je bić po 2 rozwiną sobie konto i teraz płaczecie na Forach i czacie bo dostajecie po tyłku :) A po 3 woli pomęczyć się z botami niż ładować kasę jak inni :)
     
  5. Mini_Chuck_Norris.

    Mini_Chuck_Norris. Naśladowca mistrzów

    Zatopieni gracze:

    5 ™Noname™[ВЧК] 31'894
    223 «PŨM©IΛ♥☆♥PIΣKIΣŁKØ» 5'362
    Nie ma co komentowac tych spin... Rozdajcie sobie już te nagrody i zamknijcie temat, bo z czatu przenoszą się tu niezdrowe zachowania.
     
    .Bastek. lubi to.
  6. ™Noname™[ВЧК]

    ™Noname™[ВЧК] Czeladnik forum

    ja botoklep? haha masz tu masz ranking zatopieni gracze;
    5 ™Noname™[ВЧК] 31'894
    223 «PŨM©IΛ♥☆♥PIΣKIΣŁKØ» 5'362
    a tu masz pkt pb ;)
    2 ™Noname™[ВЧК] 139'878
    258 «PŨM©IΛ♥☆♥PIΣKIΣŁKØ» 23'513
    wiec kto tu jest botoklepem z tego co wynika ze ty ;) a co do slonka to trzeba gdzies perly zarabiac ;) my mamy slonko a wy behe
    ja na 5 statkow nie robie wojennego jak twoje bractwo wiec milcz
     
  7. Pumcia

    Pumcia Młodszy ekspert

    Ojej, uważaj bo będę milczeć. Wyrażam swoje zdanie, od tego jest dyskusja. No nie, wcale wy nie robicie podobnie, eh, tak mi przykro. Tak bardzo dostajemy po pupci, ojć. A co do moich punktów i graczy, to zauważ, że nie mam takiego supermegawypasionego konta jak większość, którzy specialnie lecą mnie potopić i mają podstawy po 500k lub nawet 600k, a ja okazyjnie 300k :) więc nie mam szans. Popłacz się jeszcze o te moje bractwo, boże.
     
  8. ™Noname™[ВЧК]

    ™Noname™[ВЧК] Czeladnik forum

    jak narazie to ty placzesz ;) mowisz kim kto jest a spójrz na siebie a potem o kims cos gadaj bo lat 18 napewno nie skoczylas ;)
     
  9. Pumcia

    Pumcia Młodszy ekspert

    Mogę wyrażać swoje zdanie? Mogę. Od tego są dyskusje :)
     
  10. ๖ۣۜBelfego®™

    ๖ۣۜBelfego®™ Zaawansowany

    hehehe niemiales kogo dac tylko Punia?:D
    Ja glosuje na Krzyska>Noname poniewaz dobrze sie z nim walczy takie jest moje zdanie :) No zapomnialem jeszcze dodac bigshowa kajaka jednego:D tez dobry gracz ;)
    A co do Lahondy troche sie usmialem bo tylko bony zbiera nic wiecej na 5/x ;P
     
    Ostatnie edytowanie: 19 stycznia 2014
  11. ๖ۣۜBelfego®™

    ๖ۣۜBelfego®™ Zaawansowany

    1 MίSίΣK 143'214
    2 ™Noname™[ВЧК] 140'184
    90 ☆☆LậHøndậ☆☆ 52'299
    co tu pisac? szkoda slow ;)
     
  12. Scooby♥

    Scooby♥ Czeladnik forum

    Oczywiście, pokłady za kasę na botach nabił, dodatkową pż też...

    Ty to tak widzisz, my dajemy naszym zarabiać pkt, bo przecież gra nie polega na biciu botów tylko i wyłącznie

    Co to miało być ja się pytam ? jesteś aż tak płytki żeby wykluczać kogoś z dyskusji z powodu wieku czy prawda w oczy kole jednak, a zabrakło sensownych argumentów ?

    Punio gra sam na koncie w przeciwieństwie do NoName chociażby, to samo LaHonda. To czego używa to mnie tam nie interesi, tak jak i w Waszym przypadku ale bądźcie obiektywni... Druga sprawa, powiedz mi Darek tak uczciwie, ile razy miałeś okazję mierzyć się z LaHondą 1vs1 i wyjść z tego zwycięsko ? nie mówię o ucieczce :) Osobiście pamiętam czasy jak Bumbum pisała po naszym wejściu na słonko, zresztą nie tylko ona : ''LaHonda się wylogował, zagrożenie minęło, można w spokoju bić boty :D'' .
     
  13. przyjmowaczPGR

    przyjmowaczPGR Forumowy żółtodziób

    "Do nagrody są brane różne osiągnięcia w roku 2013 a szególnie za walkę, honor , odwagę, spektaktularne akcje i inne mające wpływ na inwidualny rozwój."

    Bez sensu są Wasze kłótnie, jak również cały ten wątek. Jeśli chodzi o walkę, to prowadzący w PB za 2013 rok już jest i to był PROSTO. Do tego nie potrzeba ankiety, tylko wystarczy kliknąć w ranking.
    Honor, odwaga, spektakularne akcje? - jak to obiektywnie ocenić? Honor, jeśli nie utopił słabszego? Odwaga, jeśli sam wpłynie w grupę 20 statków? (dla mnie głupota). Spektakularne akcje - tego nie potrafię określić nawet.
    Inne akcje, mające wpływ na indywidualny rozwój - czy tu właśnie wchodzi bicie botów i ciągłe latanie na boniarce?
    To jest gra piracka. Tu głównym atrybutem jest ilość zatopionych statków, abordaży, zbita ilość PvE. Jako dodatkowe kryterium bardziej pasowałaby tutaj bardziej ocena stylu gry (wielu ma własną), oraz chyba jedno z ważniejszych według mnie - ZACHOWANIE gracza na czacie.
    Tutaj kilku graczy nie da się w ogóle ocenić. Niby są w top100 PD, w PB stoją dobrze lub średnio, ale poziomu zachowania na czacie nie da się sklasyfikować.
    Temat ewidentnie zrobiony dla jaj, link pewnie podrzucony na all na TS i poproszono, aby głosować właśnie na tych, którzy nie spełniają ani jednego warunku podanego przez Założyciela :)
    Dajcie więc sobie na luz, wylejcie się na ten temat. Są ciekawsze strony, chociażby prognoza pogody na onecie.
    A przyszłemu zwycięzcy gratuluje złotego pucharu. życzę mu, aby się pięknie prezentował w gablocie, na tle innych trofeum.

    Pozdrawiam - polish_soldier
     
  14. ๖ۣۜBelfego®™

    ๖ۣۜBelfego®™ Zaawansowany

    z lahonda kilkanascie razy sie lalem kilka razy sam na sam i dostal pozniej jak podstawe zrobil na bociku to ciezej bylo ale jak do bandy dolecialem dawalem rade tylko zawsze ktos od was doplynal samego go niewidzialem zeby plywal chyba ze na bocie. ;)
     
  15. .Bastek.

    .Bastek. Czeladnik forum


    Pokłady kupił a dodatkowe PŻ hmm z zarobionych perełek z sunów w kocioł perełki wywalił i tak oto powstały pergaminy a z pergaminów podstawa :)
     
  16. tu sie nie ma co tlumaczyc czy bije boty czy nie! nie powinno to nikogo obchodzic:)
     
  17. Pumcia

    Pumcia Młodszy ekspert

    Zatopieni gracze:

    5 ™Noname™[ВЧК] 31'894
    223 «PŨM©IΛ♥☆♥PIΣKIΣŁKØ» 5'362
    Nie ma co komentowac tych spin... Rozdajcie sobie już te nagrody i zamknijcie temat, bo z czatu przenoszą się tu niezdrowe zachowania.
    Mini_Chuck_Norris., Niedziela o 16:04



    No dobra moze i tyle mam zatopien ale zobacz sobie w ranking zatopionych npc i potem mów mi o boto klepstwie
     
  18. ~Kapsky~

    ~Kapsky~ Czeladnik forum

     
  19. Mini_Chuck_Norris.

    Mini_Chuck_Norris. Naśladowca mistrzów

    O mamo. Po pierwsze, nie nazwałem Ciebie botoklepem. Zareagowałem tylko na Twoją wypowiedź. To, że NoName (jak i wielu innych graczy) ma również ogromną ilość zatopionych NPC, nie oznacza, że jest botoklepem. Świadczy to tylko o tym, że gra dużo, dużo, dużo dłużej/częściej od Ciebie. Ot i tyle :)


    ~Kapsy~
    Pieknie podsumowales wszystkich szkoda ze widzisz to troszecze inaczej niz inni to zwykla ankieta zrobiona przez zwyklego gracza a jezeli az tak potrzebujesz rozglosu to zrob sobie wlasna ankiete i zamiesc graczy ktorych chcesz
    .

    Widać, że nie planowałeś napisać nic sensownego. O jakim rozgłosie Ty piszesz? Na takie głupie ankiety nie mam ani ochoty, ani czasu. Jak wcześniej napisałem, w grze pirackiej liczą się głównie zatopienia graczy i abordaże, a w roku 2013 najlepszy wynik osiągnął PROSTO i nie trzeba do tego specjalnych ankiet.

    Ale gratuluje wysokiego miejsca.. szczerze :)
     
    Ostatnie edytowanie: 22 stycznia 2014
  20. Scooby♥

    Scooby♥ Czeladnik forum

    Bastek rozumiem, że jesteś zbyto ograniczony żeby pojąć o czym mowa ?

    Mini_Chuck_Norris

    Zgadzam się w całej rozciągłości z tym co napisałeś o biciu npc. Tylko jedna rzecz nie daje mi spokoju, mianowicie :
    . Nie da się grać 22/24 samemu, poza tym styl pisania na czacie i styl walki niekiedy się różni co oznacza tylko jedno, ktoś zasiada konto. Więc dla mnie to żaden gracz skoro konto buduje kilka osób, Misiek też nie gra sam, co też widać. Powinno być to wzięte pod uwagę również, bo niestety jest różnica, Punisher sam na koncie, a NoName dwie ( albo kto wie ile ? ) osób. To samo Kapsky przecież, gra sam i sam zbudował to co ma. Nie mam orientacji co do SłabePiwo więc też zasługuje na uwagę aczkolwiek zajmuje miejsce w rankingu lepszym graczom, chociażby Juruś powinien się tu znaleźć jeśli mowa o PB. Ewentualnie Kielce. Co do reszty to konta ''zasiadane'' więc to powinno dyskwalifikować od samego początku. Tylko trzeba zwrócić uwagę,że to ranking typu 'kto ma więcej kolegów' :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.