Opinie Globalne łączenie serwerów wkrótce! - Rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 14 września 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Która z propozycji połączenia serwerów bardziej się Wam podoba?

  1. Połączenie w 6 Mega Serwerów

    289 głos(ów)
    51,7%
  2. Połączenie w 11 Mega Serwerów

    270 głos(ów)
    48,3%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Pantzer

    Pantzer Naśladowca mistrzów

    No walcz waleczny graczu i wyrzynaj póki możesz bo jak widać nic nie zrozumiałeś z tego o czym tu mowa.A jak już nie będziesz mógł to zmienisz sobie grę i znajdziesz walecznych gdzie indziej.Jako ciekawostkę dodam że w ciągu ostatniego roku z PL2 zniknęło ok 1tys kont to śpiesz się bo idzie to naprawdę szybko a po połączeniu sądzę że ubywanie może nabrać tempa.Oby nie bo gra straci tak walecznego gracza a to będzie jej nieuchronny upadek.
     
  2. Errew

    Errew Hrabia forum

    wszystko ladnie pieknie i nawet zgodzil bym sie z kolega wyzej co zle kajakom bla bla ale jakby te fulle mialy 1 konto a nie 10 i po kolei by nie topily kazdym coraz to mocniejszym jak denka dostaja to tylko teksty zaraz sie przeloguje to zobaczymy ot co tacy oni waleczni po 100 kont i jak taki kajak ma sie wyrobic jak kulki traci bo 1 wrog pod wieloma desingami...
     
  3. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    Zadaj sobie jedno pytanie - Czy BP chce uratować SF i prowadzić następne 9 lat :)

    Pamiętaj że wszystko ma swój początek i koniec, tak samo SF nie jest wieczny. Ta gra jest stworzona aby właściciel miał z niej korzyści finansowe i tylko po to ona została stworzona.

    Moim zdaniem SF juz dawno jest skreślony przez BP i wyznaczyli datę zamknięcia, teraz tylko chcą jeszcze wysysać z graczy maksymalnie mamonke i ładnie podziekują za spędzone wspólne lata :D

    Więc zalecam cieszenie sie gry poki jest a nie marudzenie jak jest ciezko i ze topia nas fulle bla bla ... :)

    Pamiętaj gra ma dawać nam radość ze spedzania czasu z przyjaciółmi i satysfakcje ze z małego kajaczka potrafimy zrobić dobry statek własnymi siłami bez ładowania mamonki.
     
  4. Zuzannaa

    Zuzannaa Czeladnik forum

    Oooj Łobuziaku :) Od razu zakładasz najczarniejszy scenariusz :( Weeź tak nie mów bo maniacy depresji nam dostaną iktobędzie za realną kasiorkę stateczek rozzwijał?? :) Ilikwidacja sf nastąpi szybciej niz BP sobie ustalił:pno ale cóż wszystko kiedys sie konczy :)
     
  5. Errew

    Errew Hrabia forum

    co wy gadacie sf to DARMOWA gra i bedzie istniec do ostatniego gracza xD
     
  6. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    Jest darmowa w 100% :)

    Nikt nie zmusza graczy do płacenia - Jezeli placisz to jest tylko i wyłącznie Twoja własna wola :)
     
    BlackPearl§ lubi to.
  7. TutiLimoni

    TutiLimoni Okazjonalny autor

    Tu niestety sie musze z toba zgodzić :D na angielskim forum napisałem to w tamtym roku :p ciekawe czy trafiłem z dada zamkniecia :p
    Bp wie że tej gry sie nie da uratowac :D jedyne co producent może zrobic to dodawanie nowych przedmiotów do działu płatnosci , uzaleznieni kupia wszystko żeby tylko przewagę w grze utrzymac :D , bez poprawnego zbilansowanie nie ma przyjemnosci z grania :D a poprawne zbilansowanie jest niemozliwe :D od cudów to był taki jeden co po wodzie chodził :p
     
  8. Pantzer

    Pantzer Naśladowca mistrzów

    Tak masz rację, gra została stworzona po to żeby właściciel miał korzyści finansowe.I to jedyne sensowne zdanie jakie napisałeś.
    Twój domysł jakoby BP wyznaczył datę zamknięcia gry jest wyssany z palca bo i skąd możesz to wiedzieć.Stoi to zresztą w sprzeczności z chęcią zysku jakim zapewne kieruje się właściciel.
    Ja nie wiem jakie są plany BP ,ja tylko komentuje zmiany i opisuję jaki mają wpływ.Nie mam zamiaru sądzić że jakaś zmiana zostaje wprowadzona celowo by doprowadzić do "wykończenia" gry bo to byłby kolejny bezsens.Ty poniekąd to robisz.Na jakiej podstawie? "Palca"?
    Jak zapewne widzisz serwer Beta jest po to by testować wszystkie zmiany i wyciągać wnioski. Innymi słowy gracze opisujący i komentujący owe zmiany mają w ten sposób " wpływ" na decyzje podejmowane przez twórców bo co tysiące(lub setki) głów to nie jedna.Wysil więc swoją mózgownicę i zamiast swój "początek i koniec" ,może uda ci się wymyślić coś mądrego co przyczyni się do rozwoju gry a nie jej destrukcji, z korzyścią i dla twórców i dla graczy.Każdą zmianę można poprawić jeśli jest zła.Ta o której piszę nie przewraca całej gry ,jest wręcz kosmetyczną. By właśnie mogła cieszyć wszystkich.
    I nie martw się o mnie ,raz ktoś mnie zatopi innym razem ja kogoś.
    Nie pisz też o marudzeniu bo po pierwsze mylisz się, to nie marudzenie, ale też równie dobrze ja mogę tak określić twoje komentarze które nic nie wnoszą.Powstrzymam się jednak od tego ,wolę zrobić coś konstruktywnego.Jaki tego będzie efekt nie wiem ale przynajmniej wiem że coś zrobiłem a nie tak jak ty.
    Skoro gra ma dawać radość jak sam piszesz ...
     
  9. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    Moim zdaniem, gra będzie istnieć dopóki BP będzie miało z niej korzyści, będą wprowadzane nowe rzeczy do działu płatności, dojdą nowe możliwości, nowe mapy itd. Gra się będzie rozwijać tylko nie wiadomo do jakiego stopnia i co z czasem będzie wprowadzane, byle żeby nie dowalili zbyt dużo nowości w krótkim czasie.
     
    BlackPearl§ lubi to.
  10. BlackPearl§

    BlackPearl§ Aktywny autor

    Tak każdy był kiedyś słaby ale w miarę równy z resztą. Ciebie nikt pewnie nie szukał w szpiclu z salwą 65k i 700k hp tylko po to żeby zrobić ci na złość i żebyś nie dobił bota. Topka nawet po 5-6 razy ot tak.
     
  11. TutiLimoni

    TutiLimoni Okazjonalny autor

    https://board-pl.seafight.com/threads/faq-aktualizacja-techniczna-ams-pierwsza-faza.12796/


    To cytat z informacji o AMS , Bp przyznaje sie że zmiany które wprowadzało sa dla ich projektantów mało zrozumiałe :D te zmiany nie miały przyniesc poprawy i grywalnosci czy przyjemnosci z grania tylko wzrost zysków Bp , dorzucano nowe rzeczy do dzialu platnosci bez zastanowienia jak wpłyna na całą grę , efekt jest taki jaki widac :p graczy jest coraz mniej i to nie tylko na polskich serwerach , teraz celem producenta jest wyciągniecie od graczy tyle ile to jest mozliwe , bez nowych graczy kazda gra upadnie a w seafight ilosc graczy spada :) nie jestes w stanie nic zrobic bo to nie ty decydujesz , pewne decyzje juz zapadły tylko gracze o nich nie wiedzą :)
    Jak napisał różowy chłopaczek bawcie sie dopóki gra istnieje :p
     
  12. Pantzer

    Pantzer Naśladowca mistrzów

    Szczerze nie chcę już kontynuować mojego udziału w tym temacie i na tym poprzestanę bo uważam że wszystko co już mogłem zrobić zrobiłem.Odpowiem jeszcze tobie.To oczywiste że kolejne i kolejne rzeczy pojawią się w dziale płatności i nie należy się temu dziwić.
    Zgadzam się również że wiele zmian i nowości wprowadzanych jest zbyt pochopnie i nawet przetestowanie ich na Becie jest zbyt krótkie.Nie myśli się też o wpływie jaki one przyniosą na grę.Ale nie zmienia to faktu że zawsze jest dobry czas na refleksję i zmiany lub modyfikacje częściowe wprowadzanych zmian.Nie chcę już przywoływać oczywistych i powszechnie znanych faktów o których jak widać się tu zapomina a mianowicie właśnie "współpraca" z graczami w wychwytywaniu błędów itd a więc wspólne "tworzenie" gry.Chcesz powiedzieć że robi się to po to żeby grę "zakończyć"?Oczywiście to co piszę to nie jest dowód na to że takie zamysły nie istnieją ale my o tym nie wiemy ,możemy jedynie po czynach snuć domysły? Ja staram się ich unikać bo czarnowidzów ci u nas dostatek ...:D
    Ale wracając do tego co podałeś to sorry , czego nie rozumiesz we wszystkich informacjach podanych w linkach jakie przytoczyłeś?Nawet jeśli w nich mowa głównie o prędkości.Dla mnie tam są same oczywiste oczywistości.Możemy oczywiście polemizować czy wszystko co od kilku miesięcy "przenoszone" jest na mapę morza to rozwiązanie lepsze od tego co było wcześniej.Myślę że niektóre z nich są lepsze inne nie koniecznie ale nie sądzę by miały jakiś szczególny wpływ na grę.
    A co to ma do tego czy właściciel miałby planować zamknięcie gry?Ot w owym czasie nie wszystko było tak zrozumiałe szczególnie zanim na dobre ujrzało światło dzienne.Jako przykład przytoczę tu transmogryfikację. Myślę że wielu do dziś nie wszystko tam rozumie.
    Tak czy siak ja idę spać a każdy niech sobie snuje swoje domysły jakie chce.
    Miłego grania życzę.
     
  13. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    Widzisz mój drogi wiekszosc z nas jest realistalmi z dużym doświadczeniem W sprawach SF. Bardzo dobrze ze się starasz i zglaszasz błędy na becie. Ale wiesz głównym zadaniem bety jest sprawdzanie wytrzymałości i przeciążeń serwera a nie testowanie nowości które i tak zostaną wprowadzone do gry mimo negatywnej opinii graczy 'testujących'.

    Grajmy, cieszmy się, wypowiadajmy i prowadzmy dyskusje aby na forum coś się działo ^^
     
  14. Pantzer

    Pantzer Naśladowca mistrzów

    No jak widać doświadczenie w grze nie zawsze idzie w parze z mądrością(bez urazy)"Realista" który swoje "mądrości" opiera o wyssane z palca domysły nie jest realistą.Raczej używa słów których znaczenia nie rozumie chyba po to by pozować na eksperta.Ale nie przejmuj się ,każdy może mieć zły dzień.W tej grze wielu jest nią "zmęczonych" i wtedy wygłaszają swoje "zmęczenia".Nawet odpoczynek od gry im nie pomaga.
    A swoją drogą ,ja na Becie nie gram ,szkoda na to czasu.Zapewne tam testuje się wytrzymałość ale również prosi się graczy o wyłapywanie błędów ,pewnie nie dla hecy.To sugeruje że nie tylko o wytrzymałość chodzi.Oczywiście jeśli BP zdecyduje o wprowadzeniu jakiejś nowości to my możemy sobie pogadać a i tak oni zrobią co będą chcieli , w końcu to oni mają do tego "narzędzia" nie my.
    Jednak w każdej sprawie otwiera się forum do dyskusji więc ....
    Dobra kończę bo ta dyskusja schodzi z tematu.
    Tak bawmy się , cieszmy się i grajmy lub nie jeśli ktoś tak zdecyduje.
     
  15. xxxxxxxx

    xxxxxxxx Forumowy żółtodziób

    ból jak zwykle w tego typu tematach XD
    panzer to jak skoncza grac waleczni pozbierasz sobie perly w spokoju:)
    albo plywaj sobie na 1x to nie bedziesz mial problemu
     
  16. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    A dziękuję dziękuję za komplementy. Ale nie kończymy dyskusji, od tego jest forum abyśmy wyrażali swoją opinię :p
     
  17. *KubsonPL*

    *KubsonPL* Czeladnik forum

    Odświeżę temat. Czy wiadomo kiedy będą łączone pozostałe serwery? Mam na myśli Azję i USA??
     
  18. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Cytując wpis z oficjalnych ogłoszeń z dnia 22.09.2015: "Jutro zostaną połączone tylko serwery europejskie. Serwery Amerykańskie zostaną połączone w późniejszym czasie - w ciągu 1-2 tygodni." Innej informacji nie ma na naszym forum.
     
  19. *KubsonPL*

    *KubsonPL* Czeladnik forum

    Więc właśnie. mineły praktycznie 3 tygodnie i zero odzewu ani żadnych szczególnych informacji. Można jakoś w tej sprawie kontaktować się z producentami gry?
     
  20. Czort

    Czort Młodszy ekspert

    Globalne łączenie nastąpiło w środę, 23 września. PL1 + PL2
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.