Sugestie Informacje na forum

Temat na forum 'Pomysły & Sugestie' rozpoczęty przez użytkownika zlotnik2, 17 stycznia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    Witam, proponuję założenie na forum tematu, na którym gracze będą mogli odnaleźć jaka jest aktualnie najwyższa salwa, unik i inne istotne dane.
    Pozdrawiam ;)
     
  2. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    co do uniku w faq masz opisane maxymalne wartosci tez i innych rzeczy jak hp pv prawd uniku szybkosc.. chyba wszystko mniej wiecej jest opisane tylko trzeba umiec znalezc :)
     
  3. marek28!XXL

    marek28!XXL Moguł forum

    wystarczy popłynać do full elity i się samemu przekonac :D albo do gracza ... i sprawdzic jaks zybko ucieka :D
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 stycznia 2018
  4. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    Miałem na myśli zgromadzenie tych danych w jednym temacie, każdy by mógł spojrzeć i policzyć ile mu brakuje.
     
  5. marek28!XXL

    marek28!XXL Moguł forum

    ale tego nie policzysz dokałdnie jak i komu ile brakuje ..
     
  6. CM_Error404

    CM_Error404 Guest

    Jest taki temat Seafightopedia - Salwa, Unik etc. Co do salwy - i tak nie jest jednolita tylko są wahania więc możesz samemu obliczyć na przykładzie obliczeń jakie są w zestawieniu na morzu.
     
    marek28!XXL lubi to.
  7. marek28!XXL

    marek28!XXL Moguł forum

    ooo Errorek powiem Ci coś wkoncu napisałem pozytecznego :D hurra ;p
     
  8. CM_Error404

    CM_Error404 Guest

    Brawo Ja :p o_O
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.