Nieśmieszny żart ze strony BP.

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika Cordione, 30 października 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Cordione

    Cordione Czeladnik forum

    Od powstania serwera global 7 kupiłem kilka pakietów i byłem zadowolony z gry tutaj m.in pakiety zawierające chłopców okrętowych, których mam jeszcze na 2 miesiące.
    Nasze "kochane" BP stwierdziło że zmodyfikuje ich działanie. Czy to jest poważne podejście do klienta, który kupuje pewne rzeczy wiedząc że dają one konkretne bonusy?
    Rozumiem zmodyfikować chłopców, gdy nie da się ich kupić w czasie gdy już nikt ich nie posiada, nie sprzedajecie ich w pakietach (chociażby ostatnia nagroda korsarza), a nie najpierw sprzedajecie nam "towar", którego nie można zwrócić, a potem przerabiacie go mając gdzieś opinie graczy.
    Czy to jest podejście poważnej firmy?
     
  2. Kajaczuś

    Kajaczuś Czeladnik forum

    PODPISUJE SIĘ POD TYM !:)
    Ludzie kupowali te pakiety przede wszystkim ze względu na Chłopców, dlatego, że praktycznie nie szło ich zdobyć w grze. Zdążyliśmy je nazbierać na 2,3, niektórzy kolejne 4 miesiące (od dnia dzisiejszego).
    Tak jak pisałem na chacie. Jeśli Bigpoint chce, niech zrobi nowy rodzaj niewolników, na nowo do kupienia. Starych chłopców nigdy więcej nie wypuszcza do obiegu. Ale mamy wszelkie prawo do korzystania z tego za co zapłaciliśmy. Jeżeli nie, domagamy się zwrotu kosztów !
     
  3. Aga-Khan

    Aga-Khan Aktywny autor

    Kajaczuś
    Marzycielu... Zapomnij o jakiejkolwiek rekompensacie. Komercha rządzi!
     
  4. SmialY****1

    SmialY****1 Czeladnik forum

    kazdy kupil pakiety i zostal wydupcony bez mydła ;D XD
     
  5. MOD_Blendsky

    MOD_Blendsky Guest

    Niestety nie spodoba Ci się to ale zaczynając grę musiałeś się zgodzić na OWH (mam nadzieje, że przeczytałeś przed rejestracją lub chociaż krótko po rejestracji) jest tam taki punkt nawet na forum możesz przeczytać:



    Dodatkowo kupowanie jakichkolwiek dodatków w grze jest DOBROWOLNE.

    Chociaż i tak się dziwie ponieważ zmienione bonusy będą o wiele lepsze niż samo przeładowanie tj.
    • Załadunek harpunów - 1,5s
    • 25 miejsc na armaty
    • Zasięg armat + 3 pola
    • Wartość naprawy + 1000 hp

      więc nic nie tracisz a zyskujesz dodatkowe bonusy.
     
  6. sidok

    sidok Czeladnik forum

    o wiele lepsze!?!?!?!? Nieprównywalnie lepsze!
    Ale super, mam 5k wiekszą salwę. Teraz mogę bić bota 30% dłużej. (2,7s vs 3,8s)
    Ale super! szybsze harpuny, mogę poczuć się prawie jak miesiąc temu na starych talentach.
    +3 pola? EXTRA, prawie jak stare talenty.
     
  7. Cordione

    Cordione Czeladnik forum

    Tak czytałem OWH, natomiast proszę nie mów mi, że zyskuje na tej aktualizacji salwę mam praktycznie o połowę wolniejszą więc gdzie mam tu zysk?
    Nadal uważam takie podejście ze strony firmy jako nieśmieszny żart, zwłaszcza że takie działanie zniechęca płacących graczy (wydających tyle co za 3-5+ tytułów AAA miesięcznie) do dalszych zakupów. Gdyby to zrobili za 2-3 miesiące jak się chłopcy wszystkim pokończą nie narzekalibyśmy.
     
  8. SmialY****1

    SmialY****1 Czeladnik forum

    tak bonusu , Jestes czlowiekiem jak my . polak jest polakiem to polak JEST OSZWABIONY przez polaka ;] , narazie to widze same minusy i zale.. ja jestem oszukany . i tyle
     
  9. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Kilka miesięcy temu zostaliśmy poinformowani o tym iż chlopcy okretowi zostaną usunięci z gry. Każdy z nas był tego świadom.

    Prędkość załadunku i tak by spadła i tak.

    Dzięki aktualizacji chłopcy zostali z nami w grze z nowymi właściwościami.
     
  10. Cordione

    Cordione Czeladnik forum

    Zgoda poinformowaliście nas że zostaną usunięci, a jednocześnie sprzedawaliście nam pakiety ich zawierające.
    Czy sam nie widzisz w tym działaniu sprzeczności?
     
    SmialY****1 i Cezary.1992 lubią to.
  11. Kajaczuś

    Kajaczuś Czeladnik forum

    Dokładnie. Jedynym słusznym rozwiązaniem było ich nie dodawanie nigdy więcej do zakupu. Pozostawienie nam, żebyśmy wykorzystali takie właściwości jakie kupiliśmy. Oraz, jeśli mieliści na to ochotę - dodanie nowego rodzaju niewolników, z nowymi bonusami.
     
  12. Aga-Khan

    Aga-Khan Aktywny autor

    Firma Bigpoint GmbH zastrzega sobie w każdej chwili prawo do zmiany reguł gry.

    Ano racja... Tylko że ten zapis jest niezgodny z prawem. Więc na waszym miejscu nie chwaliłbym się zbytnio​
     
  13. SmialY****1

    SmialY****1 Czeladnik forum


    fakt faktem jest owh ..ale powiedz mi gdzie nasze SWIETO! . Gdzie sa chlopcy ?? Oszukujecie nas na kazdym kroku , lepiej byc otwartym ..bo tym otwartym szczescie dopisuje ... wiec mow nam prawde!
    od tego jestes Kochany BA!
     
  14. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.