Open Beta - opinie

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 21 listopada 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    6 dni dla przeprowadzenia testów to sporo czasu. Serwer beta nie służy do zwykłej gry bo do tego są przeznaczone serwery żywe.
     
    MilKaCaRameL lubi to.
  2. lasik11

    lasik11 Zaawansowany

    Witam,

    czy ktoś może coś więcej powiedzieć o tej nowej mapie szturmowej?

    też nie miałem możliwości "przetestowania" jej ;-((

    pozdrawiam

    lasik1
     
  3. Shokaku

    Shokaku Analityk forum

    Na bezmózgi Beta nie pomoże nawet i na rok. Może wytłumaczysz wszystkim graczom co w Chińskim evencie było nie dozwolone a co dozwolone bo wiesz ja czasem widziałem bezpańskie boty uszkodzone , pewnie ich właściciel był walką zajęty i bot mu "uciekł " i pewnie nie można było czekać aż się repnie żeby wszystko z nie go zdobyć?
    Złodzieje i tyle.
     
  4. wlaziak

    wlaziak Aktywny autor

    Ogolnie nowa mapa szturmowa calkiem fajnie się wychodzi . Ale niestety ciężko jest cokolwiek testować gdyż większość graczy przychodzi się tam topić pływają w grupkach i ciężko się utrzymać nawet 1 min bez grupy . Dlatego może by pomyśleć by serwer beta był serwerem PVE a pvp było tylko gdy będzie potrzeba cos przetestować w stylach pvp ?
     
    BA_Tefnut lubi to.
  5. CrimsonThePirate

    CrimsonThePirate Czeladnik forum

    Mam te same odczucia: ten serwer służy do testowania błędów czy testowania denek? Nie idzie nic sprawdzić - kilkanaście sekund i topa. Nie dość, ze tacy gracze nie wyłapują bugów (bo są zajęcie topieniem innych) to jeszcze przeszkadzają tym, którzy chcą poświęcić trochę swojego czasu na testy.
    Edit: Właśnie zakończyłem testy na becie bo nie mogę się ruszyć na mapie - zajęty jestem tylko potwierdzaniem regeneracji po topce. Mam dość walki o skok do bezpiecznego portu lub na 1/1 - szkoda mojego czasu.
     
    Ostatnie edytowanie: 10 lutego 2017
    BA_Tefnut lubi to.
  6. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    Powinni zrobić oddzielny serwer do PvP, gdzie dostawałoby się wszystko i niewyżyci mogliby się topić, a beta powinna stać się PvE by wszystko przetestować.
     
    BA_Tefnut lubi to.
  7. kemoT

    kemoT Książę forum

    Testował już ktoś mapę szturmową dla nowych lvli albo pływał na niej nie tylko na becie? Jestem ciekawy jak wygląda i jak się na niej wychodzi, ile hp maja boty, itd Na becie nie mogę nic zrobić bo po pierwsze topią jak szaleni, a po drugie mam 26 lvli mogę tylko na behemota iść jak amulety kupię.
    Dlatego proszę jeszcze raz, jeżeli jest taka możliwość niech ktoś opisze jak wygląda nowa mapa szturmowa.
     
  8. Pinacolada(F69)

    Pinacolada(F69) Forumowy żółtodziób

    Npc daja 2000 perel i abord 800 perel maja 1 mln hp a admirala nie bilem
     
    MOD_Stark i BA_Tefnut lubią to.
  9. MOD_Tesla

    MOD_Tesla Guest

    Na becie też masz możliwość testowania nowej mapy szturmowej. Medaliony na nią kupujesz za złoto na czarnym rynku ;).
    Co do botów na pewno są opłacalne, można im dodatkowo robić abordaż. Chociaż warto zauważyć, że mają dużą salwę, oraz sporą wartość prawdopodobieństwa uniku. Za VCM Gildblade( odpowiednik sunbursta, leviatana) dostawałem do ok 2.000 pereł plus ok. 1.000 pereł za abordaż. Są 2 rodzaje głównych npc Harrowstorm i Unsurper, ten drugi to odpowiednik Amaterasu, Behemotha. Oczywiście na wszystkich można bardzo ładnie wyjść na+.
     
    MOD_Stark lubi to.
  10. neymar44

    neymar44 Forumowy żółtodziób

    A od jakiego poziomu jest ta nowa mapa?
     
  11. MOD_Tesla

    MOD_Tesla Guest

    Na becie od 26 poziomu pirata.
     
  12. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Warunki testowania nie są łatwe. Tym bardziej dziękuję Wam za znalezienie czasu i sprawdzenie jak działa nowa szturmówka.
     
  13. neymar44

    neymar44 Forumowy żółtodziób

    czemu nie widać gdzie jest grubas na minimapce?
     
  14. wlaziak

    wlaziak Aktywny autor

    Ten Bot co ma tam 500 mln życia wiadomo jak on będzie wyskakiwał ? I czy boty na żywych serwerach będą tez nie agresywne ?
     
  15. -2KC-[DED]

    -2KC-[DED] Czeladnik forum

    gdzie można spotkać bota Kalipso?
     
  16. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Do raportowania błędów przeznaczony jest inny wątek:
    Open Beta - raport błędów technicznych
    Dziękuję za zgłoszenie.

    PS.
    Harrowstone nie będzie widoczny dla wszystkich.
    Usurper będzie widoczny dla wszystkich.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 13 lutego 2017
  17. hasz92

    hasz92 Czeladnik forum

    strona głowna działa
     
  18. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci!

    Właśnie dzisiaj otworzony został serwer beta: http://open-beta.seafight.com.
    Chcemy przetestować nadchodzący event urodzinowy.

    Event potrwa do jutra do godziny 10.00
    Wasza ekipa Seafight​
     
    Ostatnie edytowanie: 15 marca 2017
  19. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    LOST CONNECTION cały czas :/

    1.Przy wrzucaniu mojo można by było udoskonalić info o perłach złocie itd, bo pokazuje przy wrzucaniu mojo perły/złoto 0 sztuk i wraca normalnie

    2. Przycisk reperki za bardzo nie łapie, trzeba wyłączyć reperke i włączyć ponownie żeby statek sie reperował

    3. NPC na pergaminach pływają samoistnie ( chyba że, twórcy gry specjalnie tak pergaminy zrobili żeby pływać za botami i program żaden nie działał na te automaty ) zmiana na +
     
    Ostatnie edytowanie: 15 marca 2017
  20. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    npc niemaja zbyt duzej salwy? mam tam lepsze kamienie a cisna we mnie ze szok najslabszy bot walil mnie po 14k hp jakas masakra a ten 10 jeszcze wiecej musialem sie simbi repac non stop o tym bocie 100 mln to samo lipka zmniejszenie salwy o 50% proponuje i to jest jakies minimum