Rozmowy Event Zimowy 2019

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 27 listopada 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci !

    Wydarzenie od 29 listopada 2019 do 3 stycznia 2020

    fb-ad_winter_2019.jpg

    Dołącz do naszych bohaterów na zimową ucztę! Grecy i Wikingowie rywalizują o to, kto jest najsilniejszym narodem, ale uwaga żadne święta z naszymi bohaterami nie byłyby kompletne bez odrobiny chaosu podczas uroczystości!
    W tym roku uratuj zimową ucztę i wygnaj Krampusa na nowej mapie grupowej. Wybierz się w podróż i ciesz się starymi ulubieńcami zimy, z powrotem aby to zimowe wydarzenie było wyjątkowo wesołe!

    Zapraszamy do rozmów i FAQ.

    Wasza Ekipa Seafight !​
     
  2. toiman

    toiman Naśladowca mistrzów

    Więcej map grupowych się już nie udało wcisnąć?:D
     
  3. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    Właśnie.... Zamiast boty do bicia dać tylko i te Bałwany plus torty,to objąć pamięcią nie idzie wszystkiego z tego FAQ. Fakt faktem,może i fajnie,bo urozmaicenie jakieś,ale przypominam,że każdy ( a przynajmniej chcący coś ugrać), ma dziennie stek misji do zrobienia,co zajmuje pół dnia,a za pewne niedługo dadzą coś za Safanad itd. Misje na korony,misje na yulongi,misje eventowe,mapki grupowe... skąd na to wziąć czas
     
    ωιкυѕια® lubi to.
  4. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Wiesz ... :D nic się nie stanie jak się misji nie zrobi :p gra to zabawa a nie obowiązek :p
     
  5. toiman

    toiman Naśladowca mistrzów

    Zobaczymy jeszcze czy boty będą w miarę dawać perły, bo swoim kajakiem o grupówkach mogę zapomnieć
     
  6. adax75

    adax75 Mistrz forum

    Ale z cenami ammo to kogoś poniosła fantazja
     
  7. Cukrowe pałeczki z rynku można kupić tylko raz?
     
  8. toiman

    toiman Naśladowca mistrzów

    Mało botów
     
  9. Sentinel_ev

    Sentinel_ev Czeladnik forum

    Wiadomo o co chodzi w wydarzeniu "Święto Jul", jak zdobyć prezent itp??
     
  10. ramok

    ramok Czeladnik forum

    Czy dobrze jest to opisane:

    "Prezent możesz zdobyć jedynie na mapach właściwych dla twojego przedziału poziomów, to jest na mapach i poziomie pirata

    2 – 6, 7 – 12, 13 – 16, 17 – 20, and 21 – 25, 26 – 30, 31 – 40 oraz 41 - 45"


    mam lvl 37 a nie mogę podnieść prezentu z mapy 35?
     
  11. Sentinel_ev

    Sentinel_ev Czeladnik forum

    a gdzie w ogóle znalźć ten prezent? jest jeden na każdy przedział?
     
  12. MOD_Lynx

    MOD_Lynx Guest

    Tak jest jeden na każdy przedział, jeśli prezent zostanie upuszczony przez gracza komunikat zostaje wyświetlony na mapie morza.
     
  13. Sentinel_ev

    Sentinel_ev Czeladnik forum

    A czy jest jakiś ranking? Nie znalazłem w oknie "akcja specjalna", prezent się upuszcza jak sie wylogowuje? Tak?
     
    Ostatnie edytowanie: 30 listopada 2019
  14. MOD_Lynx

    MOD_Lynx Guest

    Jest ranking, nazywa się on: Wędrujący w Zimowe Święto. A po wylogowaniu upuszcza się prezent.
     
  15. toiman

    toiman Naśladowca mistrzów

    Ponawiając pytanie, jak mam 21lvl pirata to mogę podnieść prezent tylko na mapach 20-25? na nizszych nie dam rady?
     
  16. ڜFØĈŽКΛھ

    ڜFØĈŽКΛھ Książę forum

    Nie podniesiesz go poniżej map 21. Twój przedział to mapki 21-25
     
  17. toiman

    toiman Naśladowca mistrzów

    no to świetnie, nie dość, że bez niczego co chwilę dostaję denko na 21/x to jeszcze na wyższych mapach nie dosięgnę prezentu
     
  18. jankos

    jankos Aktywny autor

    Co ci kolego mogę powiedzieć - ,. ŻYCIE,.
     
  19. toiman

    toiman Naśladowca mistrzów

    Pytanie do adminów lub modów. Będzie w tym evencie rozpiska misji czy też nie?
     
  20. Nie moge robić misji na miotacze bo mam za malo reputacji. Skad ja wziac
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.