Rozmowy: Mini-gry

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_margarites, 1 stycznia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    30 razy też przypadkiem wysłali?:D
     
    _vis_ lubi to.
  2. **pawel**

    **pawel** Mistrz forum

    Tylko paw był błędny
     
  3. Poziomka

    Poziomka Forumowy żółtodziób

    a wiadomo co było można dostac z tej mini gry
     
  4. Polish_Soldier

    Polish_Soldier Okazjonalny autor

    o której były nagrody dopisane?
     
  5. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Nie mamy informacji czy nagrody już zostały dopisane. Cierpliwości :)
     
  6. _vis_

    _vis_ Młodszy ekspert

    Ale mają rozmach:) Ja bym wpisał takich użytkowników na czarną listę z ograniczeniem brania udziału w konkursach na okres np 3 miesięcy :)
     
  7. -*P_S_D*-

    -*P_S_D*- Forumowy żółtodziób

    a podobnow piatek o 12 mialo sie zakonczyc, rozumiem zliczenie poprawnych odp. ale to kolejna gra gdzie nie wiadomo co i jak. jesli nie sa w stanie dac jasnego rozwiazania i nagrod to niech nie robia takich rzeczy jesli nie potrafia
     
  8. Achilles®»»»»»»

    Achilles®»»»»»» Książę forum

    Ja wysłałem tylko raz i wszystko odgadłem i nie mam nagrody niech ktos napisze co odgadł a ja to potwierdze
     
    Ostatnie edytowanie: 22 października 2022
  9. •Wojownik•™

    •Wojownik•™ Okazjonalny autor

    Nagrody za mini grę będą dopisane w swoim czasie. Nie rozumiem waszego spinania się o ich brak. Wystarczy cierpliwie czekać i śledzić Discord. Wcześniej nie było tylu darmowych kodów, czy też tak częstych zabaw dla community i nikt nie narzekał. A teraz jak jest wszystko ręcznie weryfikowane w takich zabawach to kilka dni oczekiwania jest dla Was za długo.
    Cieszmy się tym, że w końcu jest pobudzone i aktywniejsze community :).
     
    BA_PP187 lubi to.
  10. pucek782

    pucek782 Okazjonalny autor

    Dobra żetelna odpowiedz,tak właśnie wysłałem dziś już mogę napisać odpowiedz,mam nadzieję że dobra wpisałem że brakuje 9
     
  11. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci!

    Pomóż białym w grze w szachy!
    Gioco grafica.png
    Znajdź współrzędne kwadratów, przez które musi przejść królowa i wieża, aby wygrać.
    Te litery i cyfry będą nazwa Twojego kodu. Będzie on dostępny od 22 do 25 października.

    Zapraszamy do komentarzy!
    Wasza ekipa Seafight!
     
  12. -MordimerPL-ZPP

    -MordimerPL-ZPP Mistrz forum

    Zamówiono 10 x Armata „Bastion” poz. 3. Powód: Pakiet płatności
    2022-10-22 19:26:20
    Zamówiono 7 x Najemnik Wspólnoty Narodów (poz. 5). Powód: Pakiet płatności
    2022-10-22 19:26:20
    Zamówiono 7 x Dziedzictwo Pirackiej Flagi. Powód: Pakiet płatności
    2022-10-22 19:26:20
    Zamówiono 1 x Boska sakwa z klejnotami. Powód: Pakiet płatności
    2022-10-22 19:26:20
    Zamówiono 1 x Sakwa z klejnotami gwiezdnego chowańca.
     
  13. **pawel**

    **pawel** Mistrz forum

    Łatwiutka gierka ;)
     
    -MordimerPL-ZPP lubi to.
  14. ☆Vıпcı☆

    ☆Vıпcı☆ Okazjonalny autor

    widze ze za srodowa mini gre brak info i wogole sprostowan co z tym sie stalo :/ troche to dziwne ale nic nowego w tym zespole. nic sie nigdy nie zmienia
     
    KrYs1916 lubi to.
  15. •Wojownik•™

    •Wojownik•™ Okazjonalny autor

    Aktywne śledząc Discorda można było wyczytać informację, że nagrody prawdopodobnie nagrody zostaną dopisane w poniedziałek po weekendzie ;).
     
    BA_PP187 lubi to.
  16. ☆Vıпcı☆

    ☆Vıпcı☆ Okazjonalny autor

    czy wiadomo cos na temat zekomego dopisania nagrod za mini gre ze srody czy nic jeszcze nie wiadomo
     
  17. **pawel**

    **pawel** Mistrz forum

    Ja tego nie rozumiem organizatorzy narzekają, że ludzie wysyłają po 30 odpowiedzi i ciężko to się sprawdza, a jest na to proste rozwiązanie. Wystarczy założyć blokadę na ID jedna odpowiedź i koniec, skończy się zaśmiecanie skrzynki, a co za tym idzie szybsze sprawdzanie wiadomości i dopisanie nagród :). Jest to tak proste rozwiązanie, ale nie dopracowane :cool:
     
    ☆Vıпcı☆ lubi to.
  18. **pawel**

    **pawel** Mistrz forum

    5 tys yulongów i 1 tys safanadów to jest ta nagroda za mini grę? Bo po 14 dostałem coś takiego
     
  19. ☆Vıпcı☆

    ☆Vıпcı☆ Okazjonalny autor

    nie to masz za dusze
     
  20. Reaper*

    Reaper* Naśladowca mistrzów

    no chyba jednak za gierke ja dostalem tylko 5 tys yulongow a mialem i zielone i pomaranczowe a safanadow niet